Příspěvky uživatele - 6.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Startovací bakterie, 18.4.2017
Beny, podla vas vodarenske spolocnosti beru nevhodnu povrchovu vodu, ale my ostatni mame bezpecne hlboke studne? To nemyslite vazne, prveho bolo pred vyse 2 tyzdnami. Mozno mate na mysli domace hlboke vrty 30-40 m, ale nie vsetci take mame. Naopak... celý příspěvek >
Mráz, 18.4.2017
neviem, co mate proti igelitom :-) slabucky mraz, respektive namraza sa neraz vyskytne tak, ze z vyssich nadmorskych vysok spadne studeny vzduch. Spadne vzhladom na vyssiu hustotu studeneho vzduchu. Kym sa premiesa s povodnym vzduchom moze sposobit... celý příspěvek >
Aktivace kompostovacího procesu, 11.4.2017
Proces zacina samovolne. Skuste spravit hrubsiu vrstvu pokosenej travy a dajte po case dovnutra ruku. Zistite, ako sa zohrieva.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 28.3.2017
dobre ze su nove, ked rusia stare.
Kompost z hnojeného a ošetřovaného trávníku, 28.3.2017
je to dobre ako mulc k okrasnym travam, alebo do cibule
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 10.3.2017
Ja by som bez zmacadla nestiekal... iba keby som musel. Skoda tolkej roboty pre neisty efekt, ked sa to da aj poriadne.
Rajčata 2017, 10.3.2017
Velmi zaujimavy a pritom az humorny (skoro ala Cimrman) napad sadit rajciny do dier hlbsich, ako je ich vyska. Je pravda, ze sa mozu pekne zakorenit, mozno ich zakryt bielou netkanou textiliou a pocas mrazov hodit polystyren, no to je postup uplne... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 9.3.2017
Ak ma rastlina korene v hlbke 40-50 cm tak teplota nehra tak dolezitu ulohu. Samozrejme pri velkych vypekoch treba raz za 1 tyzden alebo 2 zliat. Je to ako so zavlahov krikov ci inych raslin co korenia v tejto hlbke.
Průtahové destiláty, 7.3.2017
lieh vyrabaju kvasinky a zariadenie lieh len oddeluje, cisti, koncentruje. Destilacny pristroj mozno vyuzivat na destilovanie vody, to snad nikto nezakazuje.
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 3.3.2017
zdravim vsetkych. Niekde som sa docital, ze najucinnejsie je striekat (okrem preventivneho postreku) v rizikovom obdobi do mokra - vzdy ked skonci dazd, alebo co najrychlejsie potom. Najhorsie je mokro, menej vlhko. V mokrom vraj najviac hrozi rast... celý příspěvek >
Průtahové destiláty, 3.3.2017
jasne ze legalne. Mozete s ovocia destilovat vodu obohatenu o vonave latky. Akurat sa vam to kvoli skvaseniu ovocia prilis nedari.
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 2.3.2017
Sulka -K
Kam kráčí zahrádkář?, 27.2.2017
Vseobecne... buduci osud tlacenych periodik je otazny. V dobe internetu je mozne dalsie ziskanie informacii, a lepsich... Internet je sice nebezpecny v tom,  ze siri aj bludy, kto sa ale trosku vo veci vyzna, vie oddelit zrno od pliev a... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 23.2.2017
Davka, ak je planovana na 10 L postreku, musite navazit oba komponenty na mnozstvo 10 L. V urcitom mnozstve vody rozpustite najprv jeden, prvy komponent, povedzme v 5 L vody, potom pridate druhy do tych istych 5 L, ale moze byt uz predtym rozpusteny... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 8.2.2017
Beny, ze sa v mediach ukladaju necistoty, ktore nepresli sitom je povera. V mediach sa vyskytuju zony s roznou rychlostou prietoku vody a niektore su vhodne, az optimalne pre rast rias a dalsich mikroorganizmov. Takze zahltene media su v dosledku... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika