Příspěvky uživatele - 72.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 31.10.2014
Souhlas. Do PET lahví teplé nápoje nepatří.
Co je jabloni?, 14.4.2014 Obsahuje fotku
a jeste foto kury kolem rezu. Petr
Co je jabloni?, 14.4.2014 Obsahuje fotku
Dobry den, mam podobny problem - viz foto. Kura na starsich stromech (40 a vice let)se odloupne, drevo pod ni je cerne a povrch se zda byt suchy. Na nekterych stromech je cerna i rana po rezu, ktery byl provaden pred nekolika lety (bez zatreni...) a... celý příspěvek >
Skvrny na listech, bakterie nebo viróza?, 1.5.2013
Ahoj, take to mam a nekde jsem se docelta ze to zpusobila studena voda, ktera zustala na listech... je fakt ze mlade listy jsou v poradku. uz od te doby nerosim pokudje orchidej v chladnejsim prostredi... L.
Řízek dovezený z Maroka - co to je za rostlinu?, 11.5.2012
Děkuji, vyhledala jsem si gazánie a podle vzhledu i chování to asi opravdu bude něco takového. :-)  Hezký víkend!!! Kateřina
Řízek dovezený z Maroka - co to je za rostlinu?, 11.5.2012 Obsahuje fotku
Prosím, pozná někdo rostlinku, která mně rozkvetla z mrňavé větvičky urvané z nějakého křoví v Maroku? Předem děkuju za odpovědi. Kateřina
Zapuštění gumového bazénu, 27.4.2012
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nezkoušel zapustit nadzemní gumový bazén s nafukovancím límcem. Z mé zkušenosti se bazén po jistém čase používání jaksi rozjede a není možní mít ho již dost hluboký. Tak mě napadlo, že by se cca 50 cm... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 5.8.2011
Děkuji, Olino, našla jsem ji - Begonia masoniata Iron Gross. :-) Moc jste mi pomohla. Katka
Co je to za kytku?, 4.8.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu, které kytce patří listy. Dostala jsem je a nechala zakořenit ve vodě, pak jsem je zasadila do substrátu. Už asi dva týdny se tváří dost neutrálně, nedělají nic kromě osychání po okrajích. Poznám nějak, jestli zakořenění bylo... celý příspěvek >
Osivo - Wolf Garden vs Barenbrug, 11.4.2011
Oboji - WG i Barenbrug - jsou zbytecne draha osiva. Mam vybornou dlouholetou zkusenost s osivy od Osevy UNI primo od pestitelske stanice Vetrov (maji vlastni vyslechtene odrudy + nakupuji od Barenbrug). Vyzkousel jsem jich vicero, ale zustal jsem u... celý příspěvek >
Kultivator MS 07 IN, 6.4.2011
Dobrý den, bohužel se opět srovnává nesrovnatelné.Vy máte v podstatě tři jednoúčelové stroje - sekačku, kultík a nápravu na pojezd (ovšem pořizovací cena je daleko za hranici 50tis.) MS je pořád jen jeden stroj, tudíž je jasné, že je spíš... celý příspěvek >
Phal a zalevani ledem, 25.3.2011
To slyším poprvé. Já rostliny v zimě trochu "mrazím". Máme v bytě hodně vlhko a tak docela dost větrám. Rostliny stojí na podlaze pod střešním oknem a tak na ně padá v zimě ledový vzduch. Zaručeně potom kvetou. Mě kdyby někdo tak mrazil,... celý příspěvek >
Dolmar 115i, 10.7.2008
Dekuji za opravdu vycerpavajici odpoved! Ja mam novejsi model, rv 2000, predni madlo z jednoho kusu umele hmoty, tricelistova odstrediva spojka, jeden pistni krouzek.  Hlava valce ani vyfukovy kanal zakarbonovane nejsou.  To vim protoze... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika