Příspěvky uživatele - 17.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co mi to ničí trávník, 10.2.2015
Vypadá to jako vrbina penízková Monika
Podnož Alycza, 29.10.2014
Díky. Pokud jsem to dobře pochopila, vyroste mi obr strom? No nazdar, přesně to jsem nechtěla. Tak teď babo raď.
Podnož Alycza, 29.10.2014
Dobrý den, chtěla bych poradit zda někdo neví, co je podnož s názvem Alycza? Na internetu nemůžu nic najít, jedná se o polskou meruňku. Chtěla jsem nízkokmen nebo čtvrtkmen, ale nějak se mi to nezdá. Moc díky pokud někdo ví. Monika
Stromky z Polska, 30.9.2014
Všem moc děkuji za rady, tedy to risknu a budu doufat, že i polské budou dobré. Díky D.
Stromky z Polska, 29.9.2014
Dobrý den, chtěla bych poradit nebo se zeptat. Má někdo zkušenosti s nákupem ovocných stromků v Polsku? Jsou levné, ale stojí to za to? Babička je kupovala loni, zatím je spokojená, rostou. Chtěla bych letos taky zasadit tak 3 meruňky a broskev,... celý příspěvek >
Zavíječ zimostrázový, 24.7.2014
Včera jsem náhodou objevila v buxusu oschlé, vyžrané lístky. Při podrobnějším průzkumu jsem našla 4 zelené housenky a spoustu trusu a jakoby pavučinek. Tento buxus mám malý (asi 40 cm) v květináči, takže škoda by nebyla tak veliká. Ale o kus dál... celý příspěvek >
Druh meruňky, 30.6.2014
Chtěla bych poprosit o pomoc při určení druhu meruňky. Máme na zahradě starou velkou meruňku a než mi odejde, chtěla bych se pokusit naroubovat novou. Taky bych chtěla zjistit druh. Připadá mi jako ananaska (tedy nevím, jaké odrůdě se přesně říká... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 8.4.2014
krása, gratuluji, také se chystáme na jejich výrobu, máte nějaký podrobnější popis materiálu, nátěru, rozměry, na kolik vás vyšel záhonek, co jste dávali dovnitř... fakt moc krásné Alena
Co nám to tak krásně kvete na balkonu?, 1.8.2013
Nejsem velký znalec, ale tipovala bych všelichu. Marně po ní toužím, nemám na ni nikde štěstí.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika