Příspěvky uživatele - 112.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teoretický výnos, 5.9.2018
Z běžných kvasů bývá výtěžnost 3-7.5l ethanolu ze 100l kvasu. Jak kdo naředí je vjec jiná. Pavel
Kvas - horní vrstva začíná mít takový divný povlak (asi plíseň), 26.10.2014
Vypáleno... Vše dopadlo k mé spokojenosti...
Kvas - horní vrstva začíná mít takový divný povlak (asi plíseň), 12.9.2014 Obsahuje fotku
Mě to taky dělá povlak na kvasu. Přikládám foto. Děkuji za radu.
Kvas z Jugoslávských švestek, 12.8.2014
Já letos zakládal kvas z Jugoslávských švestek.na cca 120 litrů jsem dal 2kg cukru.Snad to bude stačit.
Vedra, 14.2.2014
Dobrý den, řešili jsme totéž, výborně se osvědčily plastové lahve se zmrzlou vodou - máme dvojnásobné množství a přes den měníme,  králíci si okolo nich okamžitě lehají a taky se chladí jejich olizováním, denně čistit kotce, protože s... celý příspěvek >
Svrab v uších u králíků, 14.2.2014
Dobrý den, nám se po mnoha různých pokusech osvědčilo stříkačkou dát do každého ucha asi 1 ml oleje (rostlinný, olivový) do dvou dnů svrab mizí, ale je nutné raději opakovat do úplného vyléčení. Stačí 1x týdně asi měsíc. Svrab se olejem v uších... celý příspěvek >
Slunéčka - co to dělají?, 19.10.2012
Dobrý den, mohl by mi někdo vysvětlit chování slunéček??Již druhým rokem pozorujeme, že v říjnu máme nálety různých druhů slunéček na jižní stranu fasády. Jejich tam stovky a stovky.Postupně padají (jsou mrtvý).Stalo se to taky někomu nebo může mi to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika