Příspěvky uživatele - 86.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari převodovka DSK- 317/S, 15.5.2017
Dělal jsem to před týdnem, jde to těžko, stahujete jedno ložisko z hřídele a jedno ložisko vytahujete ze skříně.
Existuje přední vozík na VARI jako má Dekr?, 2.4.2016
Zdenek Ešner - autorizovaný prodejce a servis AL-KO
Existuje přední vozík na VARI jako má Dekr?, 26.3.2016 Obsahuje fotku
Podvozek z Dakru, trošku upravený a korba vlastní. Naložené pískem to leze po kopcích jak beruška...
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 23.10.2014
Dvoustovka motor je čtyřtakt, nasazuje se na,,čtyřtaktní" převodovku a dvoutakty nahrazuje hlavně cenou. Je totiž podstatně levnější než Honda. Co se týká rotavátoru, je výměna kol a nožú u Globalu opravdu hodně jednoduché, přesto však preferuji... celý příspěvek >
DSK 317 propouští olej, 9.8.2013
Pane Brousku, tato diskuze nese název,,DSK 317 propouští olej", nepleťte tazatele! Pravda je, že starší převodovky odvzdušňovací šroub neměly, spíš sem reagoval na vaší výtku, že výrobce to nezajímá. Zajímá, samozřejmě. Uvažoval sem tak, že starší... celý příspěvek >
DSK 317 propouští olej, 8.8.2013 Obsahuje fotku
Vaše informace přímo od pramene jsou špatné, ostatně jako většina vašich informací... Odvzušňovací šroub je na pozici 69. Rosťa
DSK 317 propouští olej, 1.8.2013
Přispívá k tomu i současné horké počasí, olej je rozpálený a řídký. V lednu by vám to asi neteklo. Na převodovce bývá odvzdušňovací šroub, zkuste ho vyčistit, natlakovaná převodovka si hledá cestu nejmenšího odporu. Pisatel nademnou má pravdu, pokud... celý příspěvek >
Kultivátor Mountfield MS-07 neorá, 28.7.2013
Hodnotit MF nemohu, v ruce jsem to nedržel ale s hodnocením Vari opatrně. Potřebujete obě zadní, obě přední a hlavně hlavu. Pak orbu, při trochu slušných podminkách dá. Rosťa
Vari nosič nářadí, 3.1.2013
Nedělal sem ho, nakonec mi ho donesl ten Ježíšek. Kola mi zbydou na něco jiného. Na téhle adrese je i PDF soubor s výkresem nosiče.
Vari nosič nářadí, 2.1.2013 Obsahuje fotku
Vybíral jsem pojezdová kola Vares. Shodná jsou i na tom originále od Vari.
Vari nosič nářadí, 2.1.2013 Obsahuje fotku
...a druhý
Vari nosič nářadí, 2.1.2013 Obsahuje fotku
Dlouho sem se na to chystal, hledal tipy a nakonec Ježíšek přivezl tovární.Tak jen par obrázků
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla, 2.1.2013 Obsahuje fotku
Mrzí mne, že asi nevíte, o čem píšete.Bubnová sekačka Vari-Líza nemá, alespoň jak ji znám já, žádná plastová loukoťová kolečka a rozhodně jí nemusíte tlačit.Tak se prosím podívejte, co že to vlastně pomlouváte.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika