Příspěvky uživatele - 210.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2015?, 4.9.2015
Co dělat když se dost objevila plíseň révová a hrozny jsou již zralé?
Jaké odrůdy stromků?, 22.10.2014
Zdravím Váš požadavek má malou chybu. Neuvedli jste dobu zrání. třešeň :  srdcovka : Burlat nebo Rivan - ranné           chrupka  : Kordia , Tamara, Regina ,... celý příspěvek >
Strupovitost Spartan Vs Rubinola, 22.10.2014
Zdravím Vás p. Wimpi Napřed Vás musím lehce upozornit, že čeština při oslovování používá 5.pád (pane Kaněro) nesnáším anglizaci ani poněmčování češtiny. Já si myslím, že to bude velice krásná vzpomínka jak si na Entpriese budu kousat do... celý příspěvek >
Jarka, 22.10.2014
Zdravím Vás p. Miloši Také se velmi přimlouvám za Jarku. Je to Holovouský Rubín. Je vhodná pro ty co nemají rádi na jídlo velké jablka. Barevně a i chuťově musím přiznat, že Rubínu šlape na paty a myslím si, že se nenechala oblbnout... celý příspěvek >
Plot z Jabloni - receptar, 22.10.2014
Zdravím Je vidět, že jste naletěli to myslím hlavně SfK. na bludy vyprávěné Kotyšanem. Nazev Kotašanovina je název pro odstašující příklad lidské blbosti laiků. Už ta blbost, jak si múže někdo dovolit ve stěně utopit podnož a to ještě u... celý příspěvek >
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 22.10.2014
Zdravím Pane kolego. Teď Vás vyvedu z omylu a poradím Vám jednoduchou věc. Vyber te si jakou odrudu chcete a tu si prostě kupte a je jedno na jaké je podnoži. Je zde jednoduchá rada a ještě ušetříte za rozdíl ceny mezi zákrskem a vyšším... celý příspěvek >
Špatný rok pro Topaz, 22.10.2014
Zdravím Pánové mám k Vám takovou prozbu. Múže te mi říci, který velkoobchod Topaze prodává? U nás to není ani Kaufland, ani hypernova, ani Tesco a dokonce jsem ho neviděl ani na farmářských trzích. A, aby jste věděli, že sám dodržuji své... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika