Příspěvky uživatele - 220.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kysané zelí, 22.12.2018
Vychytávka Káji Hrušky (bratr Ládi): Pokud nakládáte do 5-ti litrové sklenice, je problém vložit dovnitř na zelí "pokličku". Ideální je k tomu ohebné víčko z jídlonosiče. Má průměr přesně odpovídající vnitřku sklenice (15cm).
Meruňka odolná monilioze? Clarina, Harlayne, Lerosa, 8.6.2018
Leskora po deseti letech i přes dvakrát postřik na začáku a konci kvetení odešla. V devátém roce jižní čtvrtina koruny, po prvních příznacích jsem vadnoucí větev odřezal, další rok odešla celá koruna.
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 3.11.2016
Pravděpodobně jste nečetla důkladně - pan Chovanec přece radí boční výhony ponechat a zakracovat je v květnu -červnu na délku 20-30 cm, terminál zakrátit na požadovannou výšku stromu. Vy jste to udělala úplně naopak. Nevím, jestli stav jaboně ještě... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 2.1.2016
Kluci měl jsem 4 roky Husqvarnu 445, samovýroba cca 12 dní v lese do roka. Co ta pila vydržela! Střídali jsme se na ní dva a doléval se jenom benzín a olej. Nikdy žádný problém.
Rubinola, 14.5.2015 Obsahuje fotku
Dámy a pánové, vyřešení problému vyholování větví u zákrsků Rubínu, Rubinoly, atp lze vyřešit dokonale letním řežem, t.zn. krátit vrcholy letorostů ve druhé polovině června až o polovinu. Letorosty obrostou i květními pupeny a již druhý rok je na... celý příspěvek >
Hnojník na zahradě, 12.10.2014
I já jsem to loni zkusila, leč neuspěla jsem. Hnojník se objevil nejen na původních 3 kyselinou sorbovou hojně poprášených místech, ale rozšířil své království, objevilo se dalších cca 10 trsů. Bohužel nejen v okolí, ale i u kmínků předloni... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika