Příspěvky uživatele - 248.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na kosy v jahodách, 29.6.2014
Teď jsem to psala do jiného vlákna - pověste ke keřům stará CD na provázek, vítr s nimi hýbe a blýskají se, ptáci se jich bojí...        Lída
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 29.6.2014
Když jsem na muchovníku letos poprvé uviděla kosáka, ověsila jsem keř starými CD jako vánoční stromeček, dokud nedozrál a neočesala jsem ho. Takže kosáci měli smůlu, nechala jsem jim jen pár bobulek nahoře na... celý příspěvek >
Poradíte název trvalky?, 29.6.2014
Také jsem ji v životě neviděla a neznám ji.           Lída
Nemocné okurky, 27.6.2014
"6 okurek" - chtělo by to fotku, může to být jak plíseň (stříkal jste je?), tak třeba sviluška.       Lída
Nemocné okurky, 27.6.2014
Zbělaly jen děložní lístky, mladé lístky uprostřed jsou zelené. Nedělala bych si z toho hlavu, pokud budou pravé listy v pořádku. Mohly být třeba mokré a sluníčko mohlo pálit... Počkejte na ty pravé listy.     Lída
Poznáte někdo tuto bylinku?, 26.6.2014 Obsahuje fotku
Dobromysl (oregano) Origanum vulgare Polyphant.           Lída
Co je to prosím přesně za rostlinku?, 26.6.2014
Tak cedulku neměla, ale měla to napsané. Měla by to být Salvia nemorosa (syn. S. x superba) Blaukonigin (Blue Queen). Udávaná výška 40cm.            Lída
Šalvěj Salvia superba "Merleau" - střih, 26.6.2014
Stříhám pod odkvetlým květenstvím, ještě pak často slaběji kvetení opakuje.    Lída
Co je to prosím přesně za rostlinku?, 26.6.2014
Mám ji na zahrádce od sousedky, určitě má schovanou cedulku se jménem, tak se jí zeptám.           Lída
Rododendron - žluté listy, 26.6.2014
Pokud blednou a žloutnou, tak je špatné pH - přidat vrstvu rašeliny nad kořeny.           Lída
Je to deficit Fe u maliníku?, 26.6.2014
Spíš bych řekla - jako letos všude možně - že je na vině sluníčko...  Lída
Křehké třapiny rybízu, 25.6.2014
Možná je to pozdnější odrůda a potřebuje ještě dozrát.           Lída
Nemoc listů rhododendronu, 25.6.2014
Souhlasím s možným poškozením sluníčkem (letos to spálilo i odolnější rostliny), na houbové choroby použít 3x po 14ti dnech postřik Dithane.  Lída
Založení trvalkového záhonu, 25.6.2014
Kohoutek chalcedonský.
Rajčata - listy do ruličky, 24.6.2014
Pokud to máte tyčková rajčata, tak výhonky u listů (zálistky) se vylamují po celou dobu růstu. Můžete ponechat jeden z nich a pak budete mít u rajčete dva výhony, které budete normálně vyvyzovat k tyčce. Víc ne, rostliny by byly moc husté. Ten... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika