Příspěvky uživatele - 194.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Levandule, 10.7.2015
Myslela jsem, že je to složitější, děkuji a určitě to vyzkouším :-)
Levandule, 8.7.2015
Děkuji, to mě nenapadlo, zkusit si takto tu levanduli namnožit. Jak se to prosím s těmi řízky dělá?
Levandule, 29.6.2015
Dočetla jsem se, že mezi odrůdami a druhy levandulí jsou rozdíly. Bujně rostoucí odrůdy, které rychle dřevnatí. V našem městě na veřejném místě obdivuji jeden druh, který není vůbec zdřevnatělý, všimla jsem si, že ho každoročně brzy na jaře... celý příspěvek >
Usychá nám meruňka, 8.6.2015 Obsahuje fotku
Další foto, prosím o identifikaci choroby meruňky.
Usychá nám meruňka, 8.6.2015 Obsahuje fotku
Přidávám fotky naší nemocné meruňky, usychající větve má cca z 1/4.  Prosím o identifikaci choroby. Jedná se také o moniliový úžeh?
Cibuloviny ze supermarketu Lidl, 30.9.2014
Také jsem kupovala cibuloviny v Lidlu, pěkně vyrostly a jednalo se o odrůdy, které byly na obalu označeny.
Floxy, 8.9.2014
Děkuji.
Floxy, 8.9.2014
Baycor mám z loňska, tak se snad ještě dá použít. My jsme tu šťávu vysávaly z květů hluchavek, floxy u nás na sídlišti nekvetly :-)
Floxy, 7.9.2014
Děkuji, snad můžu použít také ten přípravek Baycor nebo Delan? Podobné skvrnky máme i na listech jahod, tak to je asi to samé a stejný postřik, že?
Floxy, 7.9.2014
Máme vysazené růžové a bílé phloxy. Bíle kvetoucí jsou zcela v pořádku, ale ty růžové mají na listech tmavší malé skvrnky (zřejmě skvrnitost?) Poradíte prosím, co se s tím dá dělat?
Kvetení hortenzií, 18.8.2014
Děkuji, tak to je bezva, že navíc ještě voní.
Zahradni-rostlinky.cz - máte někdo nějakou zkušenost?, 16.8.2014
Z mé zkušenosti mohu zahradnictví zahradni-rostlinky.cz jen doporučit. Objednané rostliny přišly velmi dobře zabalené, nepoškozené a pěkně vzrostlé. Zaslali je tentýž den po zaplacení. Mají i větší výběr než je vypsaný na jejich internetových... celý příspěvek >
Kvetení hortenzií, 16.8.2014
Paní Květo, děkuji moc za odpověď.
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 16.8.2014
Teda paní Květo, Vy máte asi opravdu velkou sbírku rostlin! Vaše zahrada musí být krásná, je vidět, že máte hodně zkušeností a dokážete dobře poradit. Mě zrovna včera přišla další zásilka rostlinek tentokrát od: zahradni-rostlinky.cz (objednávala... celý příspěvek >
Kvetení hortenzií, 14.8.2014
Ohledně kvetení - nekvetení H. Macrophylla se také domnívám, že bylo způsobeno dlouhou zimou bez sněhu, i přestože byly keříky přikryté, vymrzly docela i s pupeny a to by nás zřejmě čekalo i s 'Endless Summer' a 'Forever & Ever', tak děkuji za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika