Příspěvky uživatele - 101.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je za palmu?, 14.12.2015
Dekuji moc:-)
Co to je za palmu?, 23.11.2015
Mel bych jeste jednu otazku. Kdyz tech semen mam vic, je u tohoto druhu je mozne je nak zaopatrit a vysadit je pozdeji? Jeste maji na sobe slupku. Mel bych semena obnazit a nekam ulozit do chladu? Nebo je dat nekam dolu do lednice, tak jak... celý příspěvek >
Co to je za palmu?, 19.11.2015 Obsahuje fotku
Jeste jedna fotka.
Co to je za palmu?, 19.11.2015 Obsahuje fotku
Nekdo rikal, ze to muze byt Mediterranean Fan Palm. Nejsme si ale moc jisty. Nevi nekdo? Pokud ano, potreboval bych vedet, jak nalozit se semenama. Par jsem ji z ni nasbiral.
Co delat, kdyz mam palmove sazenicky (Washingtonia Robusta), 9.9.2015
Dekuji. Ja jsem z nich totiz nekdy tumpachovej:-) Kdyz jim uberu vodu, uschnou. Kdyz ji dam moc, tak taky. Je ale faktem, ze nake preziji. Zhruba 20%. Ty pak presadim do vetsich nadob a tam se jim kupodivu dari lepe.
Co delat, kdyz mam palmove sazenicky (Washingtonia Robusta), 11.8.2015 Obsahuje fotku
U vetsiny jsou spicky hnede. Nekdo rikal: Malo vody, moc vody, malo hnojiva. Sazenicky jsou jeste male (kolem 10-15cm). Nevi nekdo? Hnojit, nehnojit, jakou hlinu, jak casto zalevat. Predem dekuji za radu
Smrk chřadne, 15.2.2015
Mame kolem chalupy desitky Bilych smrku a obcas se ve vnitrni casti (u nekterych) objevi zrzave jehlici.  Poprve me to zneklidnilo ale pak mi nekdo rikal. Nic se nedeje,- obcas se to stane.  Snad nakej sok, snad neobvykla sezona, tezko... celý příspěvek >
Sequioia a pestovani ze semen, 15.2.2015
Mohl by mi nekdo poradit, jak nalozit ze seminkama Giant Sequoia? Jsem je parkrat vysadil, vyklicily ale za par dni po vykliceni lehly a zdechly. Delam urcite neco spatne. manekdo naky zeruceny postup? dekuji predem za radu.
Semena z palmy, 21.10.2014 Obsahuje fotku
Mam tady situaci. Posbiral jsem naka semena z palem. Prikladam par zaberu. Snazim se zjistit, z jake palmy ta semena jsou. Jedno vim jiste. Jedno je z Sabal Maxicana a druhe z Sabal Texana. Akorat nevim, ktere je z ktere. Na tretim zaberu je jeste... celý příspěvek >
Magnolia acuminata, 7.10.2014 Obsahuje fotku
Musim seminka nechat dozrat, i kdyz uz jsem je vlastne posbiral pod stromem? Tu a tam se tam vali vokurka, z ktery seminko couha ale to bez vetsich potizi vypadne samo.. Z nakych zahadnych pricin, ty plody vydaj jedno, nejvys dve seminka. (Vetsina z... celý příspěvek >
Magnolia acuminata, 7.10.2014
Diky moc:-) Ted se jedna jen o to, ze mame rijen a jestli je v poradku, kdyz v ty lednici budou do doby, kdy seminka vysadit. Kdy je vlastne muzu zacit vysazovat? Kdy zacina sezona, nebo vysadit jeste koncem zimy a zatim je mit jen tak nekde... celý příspěvek >
Magnolia acuminata, 7.10.2014 Obsahuje fotku
Mame na zahrade tenle strom. Jsem presvedcen, ze je to Magnolia Acuminata. Rikame mu Vokurkac. On take bezne pouzivanej nazev je Cucumber Tree. (je rec o Jiznim Ontario). Ted poprve po letech, jsem si na plodech vsiml malych, oranzovych seminek.... celý příspěvek >
Hledam nekoho, kdo se vyzna v pestovani palem, 28.9.2014
To je fakt ale jelikoz soucasne naklady jsou nepatrne, tak nic neriskuju.  Co mi prezije zimu a v pristi sezone povyroste, to zkusim pustit do sveta. Neco rozdat, neco i prodat. Co zrovna zkousim, jak se ujmou seminka, co jsem dotahnul... celý příspěvek >
Hledam nekoho, kdo se vyzna v pestovani palem, 27.9.2014
Nojo. Co s nima dal, to uz me napadlo v momente, kdy se jich ujalo takove mnozstvi.  Nekecam, necekal jsem to. Nake uz jsem rozdal ale porad jich mam jeste desive moc.  Postavit na zahrade nakej vytapenej sklenik, by nebyl az takovy... celý příspěvek >
Hledam nekoho, kdo se vyzna v pestovani palem, 27.9.2014
Omlouvam se. Cast odpovedi, na nake z dotazu, je v prispevku:   Wimpi> 26.9.2014 17:18. Nicmene. V me situaci ty podminky na prezimovani budou o trosku vic nepriznivejsi. Obavam se, jestli nebude toho tepla az prilis. Mistnost je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika