Příspěvky uživatele - 59.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a čím čerpat vodu z potoka?, 5.6.2015
Dobrý den, prč nepoužijete nějaké samočinné vodní čerpadlo, je to také spestření a namusíte nekam vláčet elektriku.Ve vašem případě by šel použít i vodní trkač, ale doporučil bych spíš čerpací spirálu
Výběr sekačky, 4.1.2015
stiga a BS není záruka že stroj bude hypersuper, motor BS jsem urputně několikrát reklamoval až k jeho výměně, zato Béďa s BS bezvadně funguje už 7 let pouze za výměnu oleje a doplňování paliva,
Zahradní traktor Starjet 2015, 26.12.2014
pěkná reklamní akce,  vysoká cena produktu
Traktůrek, 21.12.2014
moje stiga 3084h projede dveřmi 90cm
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 14.12.2014
Nic neporoste, přeju šťastnou ruku při výběru kusu, já ji neměl, krom výměny motoru v záruce a množství jiných poruch snad pojede, doporućuji dokoupit deflektor výhozu.
Zahradní traktor, 6.10.2014
Ještě jsem ze stigy nevypadnul, signalizace je hlasitá a při vypnutí sečení se vypne taky a já do koše seču jen dvorek, pozemky jsem mulčoval, nyní seču jen s dokoupeným deflektorem. Mírný svah není problém. Stiga má slušnou výbavu. Pan tazatel chce... celý příspěvek >
Zahradní traktor, 5.10.2014
Mám stigu bez koleček (v letáku je mají) netvrdím že jsou zbytečnost ale funkce je omezena skutečnou nezovnostì, jinak by musela být nerovnost ideálně na šířku žacího jak píše kolega a toho u mě nedosáhnu ani náhodou, stiga seče i při jízdě... celý příspěvek >
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 21.9.2014
No a já musím sekačku od Bédi zase chválit, 5 let jen měním olej a brousím nůž, nový traktor žluťák se furt dokola *ere, nový vyžínač stejné značky bude 3. týden v servise tak bych byl opatrný s hodnocením
Stiga Estate 3084 s hydropohonem Hydro Gear, 16.8.2014
Anabázi s motorem jsem popsal v jiném vlákně, potom nešlo spustit sekací ústrojí - seřízeno prodejcem, ulomenou vyklápěcî páku koše, samovolné otvírání koše za jízdy, nedotažené nože které odrbaly unašeče jsem neměl chuť reklamovat, zdechající motor... celý příspěvek >
Stiga Estate 3084 s hydropohonem Hydro Gear, 16.8.2014
Koupě tohoto traktoru považuju za katastrofu, nepodařený kus nebo snižování ceny na úkor kvality je mùj přįpad. Zatìm vše řešeno v záruce ale už pochybuji nad životností stroje. Jinak traktor jedině s hydrem. Jo a ten koše mi otvíral... celý příspěvek >
Traktor Castel Garden XT180HD, 22.7.2014
Asi blbá vlastnost motoru, mě to u zánovního motoru občas dělá taky stiga s BS
Stiga estate 3084 HST - motor BS žere olej, 7.6.2014
Tak žlutý gepl s vyměněným notorem fungoval až do dnešního odpoledne, kdy jsem od země nezvedl sekací ústrojí, takže zase reklamace
Stiga estate 3084 HST - motor BS žere olej, 30.5.2014
Dobře jste asi prodejce, taky sem píšou. Zákazníkovi je jedno kdo a co komu za díl dodává, zaplatil prodejci a chce funkční zboží bez vady. Mám se snad dohadovat i s výrobcem svíčky, pneumatiky ap.? Víc bych do toho žlutého gepla už nešel, zmařená... celý příspěvek >
Stiga estate 3084 HST - motor BS žere olej, 30.5.2014
smůla je možná, ale přístup Stigy je zoufalý, prý bude nový motor, BS není schopný servisu dodat píst!!! v dnešní době!!! za ty 3 týdny mohl tu louži přeplavat sám. Zaplať a víc nás nezajímáš.
Jakou pilu koupit na chalupu a na praci kolem domu?, 4.8.2013
mě odradila HQ svým přístupem k zákazníkům (stačí přečíst pár diskusí), u mě reklamace na několikátý pokus potom co jsem vypěnil, cena atd., teď jsem teď u Stihlu naprosto spokojený
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika