Příspěvky uživatele - 70.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svilušky pod kůží?, 20.9.2014
Pročetl jsem si pár příspěvků a drbu se po celém těle :-)))
Golem S, 11.5.2012 Obsahuje fotku
...tak považuji za povinnost podělit se zkušeností s našim jezírkem jelikož jsem většinu informací čerpal z tohoto diskuzního serveru. Jezírko jsme vybudovali před dvěma lety, použil jsem EPDM folii a jelikož jsme vždy měli bazén, mělo mít i... celý příspěvek >
Pergoly, 22.3.2012 Obsahuje fotku
Tohle je moje
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 11.3.2012
Postřik hrušně proti rzi
Jaké lepidlo na extrudovaný polystyren?, 5.7.2011
lepidlo na fasádní polystyren je ideální.
Ohrazení jezírka pro želvy, 8.6.2011
Já mám ohrazení letního želvaria udělané z 20 cm vysokého pásu karí sítě. Nikdy nepřelezly, ani se nepodhrabaly..
Sestava do vrtu, 18.5.2011
Beny, měl by jsem několik dotazů ohledně čerpadla HC80 - 0,75 Alfapumpy. 1. Jaké je nejjednodušší a cenově únosné řešení automatického zapínání tohoto čerpadla bez instalace tlakové nádoby?? Zatím ho mám ve studně a je napojené na potrubní rozvod na... celý příspěvek >
Plíseň bramborová rajčat, 22.3.2011
Ano, asi tři sezony používám mléčný roztok na postřik rajčat a polních okurek. Mohu potvrdit, že to oddaluje výskyt plísní. Ale úplně nezastaví. Jod tam nedávám.
Lekníny, 21.11.2010 Obsahuje fotku
Já lekníny zimuji v nádrži 200l v hloubce 58cm již tři roky, na jaře přesadím a každý rok se mi odmění
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika