Příspěvky uživatele - 240.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Clematis - vadnutí, 4.7.2015 Obsahuje fotku
Bože, tak mě to štve, že se nesoustředím. Přikládám foto toho skvrnitého listu z no name plaménku. Podle toho, co jsem četla, tak různá hnědnutí mají různé původce, jak mám vědět, který postřik koupit? Chtěla bych jet hned dopoledne do... celý příspěvek >
Clematis - vadnutí, 4.7.2015
Pohledově jiné vadnutí je na Omoshiro. Tam nejsou nějaké patrné skvrny, spíš celé listy rovnoměrně přejdou ze zelené do hnědé. Rostlina v nádobě s růží, letos nově koupená sazenice, vystříhala jsem zatím polovinu výhonů - ty starší, které na rostlině... celý příspěvek >
Clematis - vadnutí, 4.7.2015 Obsahuje fotku
Pink Fantasy
Clematis - vadnutí, 4.7.2015 Obsahuje fotku
Sazenice Dr. Ruppel je v nádobě, ráno částečně přistíněná, pak do oběda na plném slunci, poté ve stínu až do večera. Vzdušné místo, zalévaná. Sazenice Pink Fantasy byla nejslabší, nicméně zimu přežila, narašila, pěkně kvetla, fotila jsem si před... celý příspěvek >
Clematis - vadnutí, 4.7.2015 Obsahuje fotku
Pár listů s takovými skvrnami je na Dr. Ruppel a na Pink Fantasy. Ten je snad úplně KO, tam je napadená celá sazenice.
Clematis - vadnutí, 4.7.2015
Zdravím. Se zděšením jsem dneska zjistila, že mi na dvou rostlinách plaménku uschla část výhonů, další rostlina začíná mít problémy a další je napadená celá. A to jsem je před týdnem fotila, jak hezky kvetou a ničeho závadného si... celý příspěvek >
Něco mi žere listy dýně, 4.7.2015
Sběr a likvidace každého co potkám, zálivka do zakopaných petek, zálivka jen přes den, Ferramol po ploše, stejně je to málo. Vlezli i do nádob a jsou schopni okousat i dýni, co už je pěkně vzrostlá, vykoušou do stonku díru. To mám za to, že jsem je... celý příspěvek >
Něco mi žere listy dýně, 4.7.2015
Občas to na své zelenině vidím, ale neřeším, nepřijde mi to jako vážný škůdce. Moje dýně žerou slimáci a to tak, že mám z deseti už jen dvě...
Kříženci rybíz - angrešt Josta a spol, 2.7.2015
Zdravím. Josta je poměrně známá a rozšířená, ale jsou i jiná křížení. Jostu mi doma krutě ožírají chrousti, každý rok je oholená bezlistá a jenom přežívá. Koupila jsem si Jocheline, je na jiném místě a zatím má od chroustů klid. ALE letos velice... celý příspěvek >
Daju sa jahody presadzat aj teraz?, 27.6.2015
Zdravím. To s kelímky jsem udělala, funguje to skvěle. Nechala jsem je tam asi i déle než do srpna, pak jsem to nasadila po celé zahradě. Letos to plodilo jako divé, postup budu opakovat.
Přesazování tulipánů a narcisů, 16.6.2015
Proč jsem toto nenašla dřív? Taky potřebuju roztřídit záhon se třemi barvami, ale zrovna v tom období, kdy kvetly, jsem tu nemohla být a označit si je. Tak jsem to nechala být, že to vytřídím jenom odhadem (každá barva byla na třetině kruhu).
Hortenzie - rok v nádobě nebo presazování?, 16.6.2015
Já to tak dělám se vším. Taky mám zatím málo místa, ale dostala jsem se k dobrým rostlinám, škoda nekoupit. Takže jsem je dala do větších květináčů, to hlavně keře, něco jsem nechala v původních a všechno zapustila na zimu do záhonu. Taky jsem to... celý příspěvek >
Hortenzie "Forever and Ever", 15.6.2015
Zdravím. Chtěla bych si letos pořídit do zahrady ještě jednu novou hortensii a teď jste mě nahlodala. Bíla Annabelle kvete dobře, je prověřená, dá se sehnat běžně. Modrou klasickou si můžu nařízkovat, koupenou nově mám z loňska růžovou Sundae... celý příspěvek >
Pivoňky - staré odrůdy, 15.6.2015
Díky za názor. O té bílé Festiva Maxima jsem původně uvažovala, popis docela seděl, ale obrázek v té brožurce ne. Po srovnání s internetem bych řekla, že je to opravdu ona. Červená pivoňka lékařská asi taky bude správná. Ono těžko říct, protože třeba... celý příspěvek >
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 15.6.2015
Taky jsem si je před lety pořídila podle rad tohoto fóra, že jsou chutné. Mámjich namnožených spoustu. Loni jsem k nim přidala stáleplodící Evie 2 a 2,5 letý syn je odmítá, že mu nechutnají. Mně teda chuť prvních pár taky nezaujala, uvidíme, jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika