Příspěvky uživatele - 76.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
UV ochrana vody v bazénu-tip na ceny, 17.2.2008
tak je to so vsetkym... ale najvacsi rozdiel je v cene toho piesku
Jak dělit a opracovávat kámen?, 16.2.2008
Mal som podobny problem. Potreboval som odtrhnut asi  3 tony betonu od tehlovej steny. Existuje na to tzv cevamit. Navrtaju sa dierky vo vzdialenostiach asi 15 cm a zmes sa da do nich. Pozdlz vrtov to malo puknut. No ako som to vrtal tymi... celý příspěvek >
Vyhřívané jezírko, 16.2.2008
... hm, tak to je frajerina Malawi v Cechach. Prosim Vas, ako mate vydavky len niekolko sto korun rocne. Ved vsetka ta technika musi brat nejaku elektriku. Ucinne tepelne cerpadla maju spotrebu 1:6.
Zahradní koupací jezírko jinak, 16.2.2008
...ale ano, bezne ludia mavaju jazierko aj bazen, a preco nie pri sebe? Moze to byt. Mam ale obavy, ze ten bazen (ak by malo nan svietit slnko) by bez chemikalii nevydrzal. Pieskovy filter by akurat odstranil hrube necistoty. Ci by to... celý příspěvek >
nakládaná zelenina do kompostu?, 15.2.2008
tiez si myslim, ze ak konzervacne latky nezabiju ludi, tak aj v komposte sa najdu odolne tvory, ktore si na tom pochutia
Zahradní koupací jezírko svépomocí - diskuse graduje, 15.2.2008
Princip je uplne ten isty. Vzdy su to bakterie, co nas zbavia toho svinstva. Potrebuju na to kyslik. V COV je svinstva vela, treba vykonna technologia na cistenie velmi znecistenej vody v relativne mensom mnozstve. Naopak, ako alternativa sa pouziva... celý příspěvek >
Cerpadlo a filter, 11.2.2008
Hrube necistoty by sa odfiltrovali na molitane alebo podobnom type filtra prv nez by voda sla do filtracneho jazierka. Je to vec technickeho riesenia ako to spravit. Chcem urobit len male jazierko 5-6m2. Presne technicke riesenie este nemam. Jedna... celý příspěvek >
Cerpadlo a filter, 11.2.2008
Presne moje slova. Jednym z najdolezitejsich parametrov cerpadla, popri dlhodobej spolahlivosti a nenarocnosti na udrzbu, je jeho spotreba. Ak ma ist nonstop pocas sezony, najlepsie navrhovane cerpadla maju nizku spotrebu. Napriklad, okolo 2000 l/h... celý příspěvek >
Ľalia alebo ľaliovka?, 9.2.2008
Mate niekto skusenosti s firmou hosta co sa specializuje na laliovky?
Zahradní koupací jezírko svépomocí - diskuse graduje, 8.2.2008
...trochu z ineho sudka. Tyka sa vodnych rastlin. Firmy, co robia jazierko na kluc, vedia zadovazit aj vodne rastliny. Pre 90 % z nich to nie je problem... zaujem ale dost klesa, ak poviete, ze si to idete robit svojpomocne ale ze u nich... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika