Příspěvky uživatele - 157.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 31.7.2014
To jsou topoly.
Poradíte název trvalky?, 30.7.2014
Ano, to je on. Děkuji. Byl zakoupen na trhu jako klasický popínavý plamének se záplavou květů. Místo toho ale kvete jen drobně. Květy nejsou tak bohaté jako na obrázku paní Renaty.
Alginit, 30.7.2014
Zdravím, vytahuji přípěvěk, chci se Vás zeptat, zda jste alginit mezitím vyzkoušel. Viděla jsem v tv pořad o biozahradách v Maďarsku a zdá se, že je tam hojně využívaný. Sázeli např. cibule, posypali nadroleným alginitem a zahrnuli hlínou. Také při... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 30.7.2014
To jsem ještě neviděla. Pěkné.
Sklizeň 2014, 29.7.2014
Ty jsou krásné. Můžu se zeptat odkud máte semínka?
Česká rajčata, 29.7.2014
Jak velké máte Stupice? Já maximálně 4 cm v průměru. Vláhy mají poslední dobou dost, ale roste z toho akorát plevel.
Jen si tak trochu postěžovat, 28.7.2014
Sice příspěvek z loňska, ale zareaguji. Přesně toho se taky bojím. Celý rok se těším na léto, pak hop hop a je to pryč. Ten vítr znám. A pak je ještě jeden, na konci léta, je studený a zajede až ke kořínkům vlasů a mně z toho naskočí husí kůže, že je... celý příspěvek >
Hlávky salátu ukousnuté hned u země, 27.7.2014
Ta je teda dost velká, asi tu máme nějaký menší kus.
Rajčata a jahodník v jednom květináči, 27.7.2014
Jak to dopadlo?
Bazalka přestala růst, proč?, 27.7.2014
Samozavlažovací využijete později, až vám povyroste. Dokud roste stačí jen půdu orosit rozprašovačem, zalít jen občas. Samozřejmě záleží na podmínkách, teď bylo několik dní vlhko.
Ploché fazole od Sema, 27.7.2014
Zkoušel někdo, prosím, pěstovat ploché lusky od Sema - zelené Supermarconi Limca a žluté Meraviglia di Venezia? Ráda bych je příští rok zkusila pěstovat. Kupuji si ploché žluté na trhu, odrůdu neznám, jsou velmi chutné.
Molice na brukvovitých, 26.7.2014
Nevím zda je to jen náhoda, ale na kadeřávku jehož listy jsou zespodu zaliskané blátem molice nesedí. Sedí jen na čistých listech. Jakoby si nechtěly ušpinit ta bílá křídla. Zkusím tedy dát do rozprašovače blátivou vodu.
Mravenci a mšice po celé zahradě, 26.7.2014
Na mravence pálivou mletou papriku.
Hlávky salátu ukousnuté hned u země, 26.7.2014
Tak mám zase o jeden salát míň.  Ale všimla jsem si, že vedle byla díra do země o průměru půl centimetru a jeden list, neokousaný, vtažený lehce dovnitř. Jako zátka. To jsem viděla už podruhé. Díru jsem rozbila, abych našla jejího obyvatele, ale... celý příspěvek >
Bazalka přestala růst, proč?, 26.7.2014 Obsahuje fotku
Mám je od sebe pár centimetrů, asi 2 cm. Mám je po dvou přepíchnuté v sadbovačích. Viz obrázek. Největší chyba, kterou jsem dělala je, že jsem některé občas přelila.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika