Příspěvky uživatele - 216.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 8.12.2014
A co dítěti dát? Lopuchový list jak Mauglímu?
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 7.12.2014
Ani krtka to nevyžene, možná by to ale pomohlo vyčistit silně zašlý demižon.
Slepice nenesou?, 12.11.2014
mně taky už dva týdny nenesou, přitom nijaký chladno ještě není. Už jsme měl podezření, že vejce žerou. Takhle dlouhouo pauzu a hlavně všechny najednou, jsme ještě nezažili.
Výměna oleje v sekačce, 6.11.2014
Na traktoru jsem dělal údržbu podle mth, které byly stanovené od údržby do údržby a počítal je otáčkoměr. Když jsem popojížděl po poli, natočil jsem za celý den třeba jen 2 mth, když jsem odvážel chrást, natočil jsem za šichtu třeba 7 mth podle... celý příspěvek >
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 6.11.2014
Nechápu ten sarkasmus, Vari mám jako pohonný celek pro něco.
Výměna oleje v sekačce, 5.11.2014
Honda má v návodu výměnu oleje po sezóně.
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 4.11.2014
Diskuze nikam nesklouzla. Na Vari nic nevymýšlejí DoDo.
Vyber pily na 15-20 m3 rocne, max 12tis, 1.11.2014
Tak dlouho ji mít nemůžou.
Jakou pilu na 0,5 ha, 28.10.2014
V rukách rozumnejch lidí pily jedou na 50:1 startujou a nezadíraj se.
Jakou pilu na 0,5 ha, 28.10.2014
I při obsluze velmi kvalitní pily musíte přemýšlet.
Otocny pripoj vari, 25.10.2014
Zpočátku Vari bylo i s motorem B&S, mohl jsem si vybrat, který motor. Naštěstí jsem vybral Hondu GXV. B&S krátce potom vyřadili z nabídky, protože na Vari ty motory vydržely málo. Nejdříve začala prokluzovat spojka v zátěži a potom špatné startování... celý příspěvek >
Zelené dno bazénu, 20.10.2014
Na hadr ve skimeru dejte pozor, může nalomit dno skimeru podtlakem. Není nad bezúdržbové ošetření vody ionizátorem, co je to zelené dno
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 18.10.2014
Není zač, motory, kde je ležatý válec je třeba nenaklánět na svíčku. Mazání rozstřikem je velmi jednoduché, není nutné měnit a kupovat olejový filtr, přitom náklon v chodu nevadí.
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 18.10.2014
Svahu se nebojte, dříve je svahem ohrožena obsluha, než motor. Když je motor v chodu, tak je většina oleje rozptýlena v motoru a náklon nevadí. Jen odstavení by mělo být svíčkou nahoru do kopce. Správné rozhodnutí pro kvalitu.
Olejové čerpadlo, 17.10.2014
Tak jsem se zasmál, nový trend cvičit a sportovat. Obyčejný člověk je rád, že si odpočine všude lidi co nejmíň a šéf si jde na bazén. Trend je levně vyrobit draho prodat. Kdyby šlo o naše zdraví, tak k nám netahají plasty z číny v hračkách, otráveny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika