Příspěvky uživatele - 248.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 2.6.2014
Jahodárny posílají sazenice i přes eshop, stačí si je touhle dobou objednat, posílají myslím od poloviny srpna podle domluvy. Před třemi nabo čtyřmi roky jsem takto také obnovovala sadbu. Mají velký výběr odrůd. Měla jsem tehdy sadbu posílanou z... celý příspěvek >
Jak vám letos odkvetly jádroviny, 2.6.2014
Jablek bude tak akorát, k protrhání bude asi jen Gold Star. Hruška ani jedna, nektarinky 4ks, broskví málo, ryngle málo, třešně tak do hrsti,  švestky tak na 80% - všechno to kvetlo nebo bylo těsně po odkvětu, když přišel mrazík (u nás -4,6°C).... celý příspěvek >
Co to je?, 2.6.2014
Teď bych ho klidně vzala ještě o polovinu toho ošklivého vršku, však on se zazelená. A pokud má hodně suchých větviček, tak ho zjara sestřihněte klidně na 30cm, odstraňte to suché a zapěstujte si nový... celý příspěvek >
Odpuzovač koček, 2.6.2014
Tak těm starším sousedkám pro ni dejte trochu svých granulí, ať té vaší dávají ty  ;-))           Lída
Poznáte květiny?, 2.6.2014
Na té druhé mléčivec horský (alpský)??           Lída
Odchází do věčných lovištˇ?, 2.6.2014
:-)) "paprčka" je něco jako kuřecí pařátek, roztřepený praporek (...z Moravy)  Lída Dlouhé výhony + plody mohou být zároveň, ale musí být víc listů na plod.
Odchází do věčných lovištˇ?, 2.6.2014
Teď jsem chtěla napsat, že tazetel nemůže mít dlouhé přírůstky a broskve zároveň. Navíc mě ty větve připadají takové nějaké vyholené, bez postranního obrostu - dlouhý šlahoun a paprčka na konci...    Lída
Ochrana zemiakov proti fytoftóre zemiakov, 2.6.2014
Nejsem nějaký pěstitel bramborů, dávám jich jen pár pro svou spotřebu. Dříve jsme používali k několika postřikům (cca 3) Kuprikol, mě se osvědčilo poprvé stříknout v době uzavírání řádků Acrobatem (systémový, chrání po nějakou dobu i nové přírůstky),... celý příspěvek >
Cypřišek leylandův jak pěstovat?, 1.6.2014
Kdysi jsem kdesi četla, že si řízkovanci "pamatují" původní směr růstu a rostliny vyrostlé z bočních větviček že nerostou nahoru, ale plazivě - tak mne napadlo, aby to nebyl váš případ (pokud tomu tak skutečně je). Ale nikdy jsem to nikde "naživo"... celý příspěvek >
Povolení ke kácení - odvolání, 1.6.2014
Bez povolení lze nyní kácet sice v soukromých zahradách, ale pouze oplocených u rodinného nebo bytového domu, kde máte trvalé bydliště,  v zastavěném území obce, pokud nejsou stromy památkově chráněné nebo nejsou součástí stromořadí. Netýká se... celý příspěvek >
Slimáci, 1.6.2014
Ta sůl se vám při dešti rozpustí a dostane do země. Šmirgl určitě přelezou, sice opatrně, ale přelezou. U nás za osadou TS opravovaly cestu, povrch posypali jemnou drtí o průměru tak 3-5mm, slimoušům se to moc nelíbí, hodně slizí, protože se jim to... celý příspěvek >
Mám tuto trvalku už několik let,, 1.6.2014
Čistec - Stachys grandiflora.           Lída
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika