Příspěvky uživatele - 230.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
voda v bazénu, 10.7.2008
Tak jsem ze vseho trosku jelen, uz nevim jak dal, meli jsme zeleny bazen, dle tady toho navodu co jsem zde vycetl jsem dal do vody chlor shock, po dvou dnech voda vycistena ale zakalena, dal jsem tedy do vody praskovy vlockovac, dokonale rozpusteny v... celý příspěvek >
voda v bazénu, 3.7.2008
dobry den, mam otazku nemohli jsme vycistit bazen, trochu sem si tady precetl rad a uz to zacina k necemu vypadat, zbavil jsem se ras a ted jsem do bile vody nasypal vlockovac, hodinku nechal pustenou filtraci a pak vypl, v noci se na par hodinek... celý příspěvek >
Křovinořez Partner BA 407, 1.7.2008
Děkuji za informaci. Ještě toho Hechta zvážím :-) 
Ibišek, Waigela - okrasný keř, 10.6.2008
tak už mi jeden zelená :-))
Růže z Jericha, 22.5.2008 Obsahuje fotku
já znám pod tímto názvem rostlinu viz detail 1, dočítám se, že viz detail 2 je také růže z jericha, prosím o vysvětlení
Jaká popínavka do nádoby?, 22.5.2008 Obsahuje fotku
myslela jsem, že růže z jericha je tato rostlina...
Ibišek, Waigela - okrasný keř , 22.5.2008 Obsahuje fotku
Koupila jsem si je v Tescu, v návodu je sazenice nakreslená že se má namočit. Není tam jak dlouho. Měla jsem to ve vodě týden. Bohužel. Asi za měsíc jsem se dozvěděla, že sazenice měla být namočená asi tak hodinu před zasazením. Co mám ted... celý příspěvek >
Žlutý déšť, 22.5.2008 Obsahuje fotku
mám semínka, prosím jak se sejí... děkuji
Mirabilis - hlíza, 22.5.2008 Obsahuje fotku
Prý se pěstuje jako jiřina, mám tuto hlízu, přišla mi poštou a zajímá mne, zda-li ji můžu zítra dát do hlíny na zahrádce. Děkuji za odpověd.
Poradí mi někdo?, 11.5.2008
To pole tam je. Téééda, máte postřeh. :-)) Děkuji,  usuzuji, když se toho budem chtít zbavit, budeme muset všichni. A až se bude opět práškovat, bude to tam znova.
Neznámá květina, 11.5.2008
Jasan durmán,... Každý večer zaléváme, také je maličko povadlý, ale jak se napije, bude OK :-)) Když má květy, je nádherný. Viděla jsem ho v podobě stromu a nemá to chybu. Letos jdu do toho  :-)
Poradí mi někdo?, 11.5.2008 Obsahuje fotku
U kamarádky na zahrádce rostou stromy s tímto zabarvením. Je to zahrád. osada a mají to všichni. Poradí někdo o co jde??Děkujem...
vrba, 17.4.2008
Zdravím... je to asi 14 dní co jsme proutky napíchali do země. Na zkoušku máme cca 2 metry. Soused to viděl a má je také :-)) Tak se uvidí... :-)) Vypadá to úúúúžasně.  Inspirace z této web. stránky
Zachraňte Klívii, 3.3.2008
Myslím, že je to puklice. Podívejte se, jestli na listech neuvidíte takové ďobky - kulaté a hnědé. Já jsem omyla jeden list po druhém hadříkem namočeným v řepkovém oleji smíchaném s vodou. Koupila jsem si nějaký přírodní prostředek, jehož jméno jsem... celý příspěvek >
žloutnutí listů rododendronů, 3.3.2008
Pokud má málo železa, osvědčilo se mi nalít vodu do rezavého sudu a po 14 dnech tam bylo tolik rezavé zálivky, že mi stromky zezelenaly. Ale šlo o smrčky.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika