Příspěvky uživatele - 134.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Líhnutí kuřátek, 18.8.2015
Dobrý den Blanko, já doufám, že se na mě Ciky nebude zlobit, času není moc atd.. a protože vím jak to dopadlo a že je to příjemná zpráva, tak to napíši.,, Ciky promiň. Kuřátka prospívají na výbornou, rostou jako z vody a svojí hrdé paničce... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 18.8.2015
. Ikea je jedno jak druhé, tohle je prostě originál. Co mám zkušenost tak pokud jdou holky spát, tak už na nějaké boje kašlou. Mě tedy déšt zase tolik netěší. Resp. těší mě, že prší, ale po těch úmorných vedrech je zase moc chladno a země je tak... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 18.8.2015
Vezmu to hromadně, snad se na mě nebudete zlobit... tedy S.P.Ch, Kostičko, Blanko pěkný den. Sopouch... kde já to jen slyšela... že by Saturnin? Mám za to, že jo. Jo, byl to ten příběh napravování s nervózním panem účetním.. ss sopouch. Nemám... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 17.8.2015
Kostičko, u těch latí šlo o to, že je vhodné, aby byly latě trochu naklopené, protože je to pro slepičky přirozenější a lépe se jim tak hřaduje. Mnohem podrobněji to jistě popíše S.P.Ch., věřím, že brzo zareaguje. No nevím, u nás přístavem manžel... celý příspěvek >
Rosolovité vejce, 17.8.2015
Tak jsem si dneska vyrobila šest rozsolovatých vajec, tedy vařených. Je to pochopitelně trochu nadsázka a i když jde o jinou situaci, tak by to s teplotami a celkově podmínkami ve kterých jsou vejce sbírána, skladována, stejně jako stavem vajec-vejce... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 17.8.2015
Zdravím Blanko, myslím, že takových "praštěných" lidí je ještě víc. Máte chytrou slípku, ony jsou velmi vynalézavé. Jo, jo, s tou velikostí máte pravdu, taky jsem to někde četla. Když jsme stavěli kurník, tak jsem hledala na internetu co a jak a... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 17.8.2015
Kostičko, při čtení Vašeho příspěvku jsem se skvěle pobavila. Je to lepší čtení než detektivka (které mám moc ráda). Moc pěkně to se slípkami i kohoutky zvládáte. S dalším kohoutkem to může být těžké. Jak už jsem psala, koupila jsem si pět... celý příspěvek >
Slepice napadly malé kuře - díra ve voleti, 17.8.2015
Máte pravdu můj milý S.P.Ch.. Já už jsem moc zaujatá těmi "správnými" postupy, až zapomínám, že v nouzi se dá taková situace zvládnout i s prostředky které jsou doma a je fakt, že mi ani nedošlo, že pro tak malé kuře, jsou i výpary z běžného... celý příspěvek >
Slepice napadly malé kuře - díra ve voleti, 16.8.2015
Proboha jen ne normální vteřinové lepidlo, je toxické!!! Celkem pochybuji, že by tazatelka nějaké speciální doma měla a každá hodina je důležitá. Záleží na tom jak moc velká ta rána je a podle toho je třeba se zařídit.
Slepice napadly malé kuře - díra ve voleti, 16.8.2015
Tedy S.P.Ch. máte docela odvahu. Já tedy lidi i zvířata šiji, pokud je to třeba a jde o nějaké "normální" zranění, ale kromě toho, že používám sterilní chirurgické šití, tak v případě živé tkáně dávám i lokální anestezii. No v každém případě jsem... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 16.8.2015
Zdravím Kostičko, s registrací už se ve Vašich příspěvcích budu lépe orientovat, i mne těší. Zajímavé otázky Vám dal už S.P.Ch., já tak jen gratuluji k novým šikovným nosnicím. Už je možná tím pádem čas, pokud nechcete dělat extra hnízdo pro... celý příspěvek >
Slepice napadly malé kuře - díra ve voleti, 15.8.2015
Buď k veterináři např. zašít atd. nebo rovnou usmrtit. Moc jiných možností není. A na příště se snažit udělat víc proto, aby se taková situace neopakovala. Tedy lépe zabránit přísutpu dospělých k malým.
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 14.8.2015
Nevím na koho ten dotaz byl, ale babka -jabka jsem pochopila a navíc je to roztomilé. Tak odpovím. Chleba - ne, nedáváme nikdy, nějak si neumím představit, že by slepičkám chutnal a potažmo z něj měli alespoň nějaký užitek. 1) Suchý není vhodný a... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 11.8.2015
Děkuji za reakci . Zvířátka jsou pro mě vděčné téma, ať už jde o slepičky, čičiny, pesány, ježky nebo jiné zvíře. Ještě jsem na blbé zvíře nenarazila, na hloupé lidi ano, ale na blbá zvířata ne, ta z nich děláme maximálně mi lidé. Ono je, z... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 11.8.2015
Tak, tak. Moc se mi líbí jak to tak klidně doma vedete, necháváte je sžíva, dohlížíte, aby nebyl problém, ale zbytečně nezasahujete. Nevím, jestli zrovna na radu o tom jaké slípky se snesou, jsem zrovna ta povolaná..., nicméně můj osobní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika