Příspěvky uživatele - 227.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost broskvoně 2024, 25.12.2023
Pri mensich tvaroch mi nevadi, ze cast postriekaneho dreva odrezem, ale mam aj jednu velku broskynu kde pri reze pride o vela drevnej hmoty, a tento rok som ostrihal nahrubo okolo 15 marca a asi o tyzden som postriekal championom. Myslim ze vitalne... celý příspěvek >
Toptaste, 26.8.2014
Ako je to s moníliou dreva a plodov u Hanity u vás pán Tryska? Ktorá odroda sa vám zdá náchylnejšia na túto chorobu Toptaste alebo Hanita? Ďakujem
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 9.1.2014
Sú to svinstvá a nie je ospravedlnenie pre človeka, ktorý toto nastrieka do prírody, či do vlastnej záhrady a nebodaj to dá zjesť deťom.N.K.
Klejotok, 8.1.2014
To je ktorý? :-) N.K.
Jaké odrůdy ovocných stromů?, 8.1.2014
Dakujem pekne za odpovede, ešte mám tak asi mesiac čas otravovať na forach.Ciže Burlat je skorá odroda vhodná len na priamy konzum?Odrody čo ponukaju Starkl a Sieberz, Linda,Alex atd, má s nimi niekto skusenosti?
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 16.12.2013
To ste ma prekvapil pán Vysloužil že sa dá lekvar uvariť aj z Katiniek.    Myslel som že sa z Katiniek nedá lekvar uvariť pretože Katinky nie sú také sladké ako neskoršie odrody sliviek a ešte preto lebo majú riedku... celý příspěvek >
Boscova flaška, 31.10.2013
Máte pravdu pán Paľo je to najchutnejšia jesenná hruška, vynikajúca, suseda ju má a nikdy netrpela chrastavitosťou.Tá kamienkovitosť tam je ale nie u všetkých plodov, myslím že to nebude vírusová kamienkovitosť ale fyziologická, hruška má skoro... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 31.10.2013
Asi najlepšie sa vydarila nemcom Katinka, netrpí moniliózou a má veľmi dobrú chuť narozdiel od Joja, ide od kostky narozdiel od Toptastu, spolahlivo dozreje aj v horších polohách na rozdiel od Presenty alebo Topendu. vyzdvihol by... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 14.10.2013 Obsahuje fotku
Ospravedlnujem sa, nepodarilo sa mi dostat do prispevku viac fotiek naraz ale popracujem na tom. No ano ma to na dne gulu a dokonca uzatvaratelnu ktoru som si sam vyrobil s KG kolena, spojky,umelych tanierov a pod.Mam tam za tym vodopadom v sachte... celý příspěvek >
Mirabelky - kvas, 26.9.2013
3 az 4 tyzdne
Rezistentní višně v České republice, 13.7.2013
Dobrý večer a čo hovoríte na nemeckú odrodu višne Gerema, mala by byť tiež odolná proti monilíoze.
Nejaromatictejsi odruda, 13.7.2013
Dobrý večer pán Paľo. Akého opeľovača máte ku tej Leskore keď Vám tak krásne zarodila? Nie je Leskora náchylná na moniliózu? Zdravím. Jano
Suncrest (dotaz), 29.10.2012
Fairhaven som mal od roku 1997 do roku 2008.potom uhynula, bola na podnoži mandľa a keďže mám kyselú podu tak dlho nevydržala, mala takú zvláštnu chuť, celkom dobrú, zrela asi 10 dní po redhavene.Mám ešte redhaven ten bude mať na jar dvadsať rokov,... celý příspěvek >
Suncrest (dotaz), 29.10.2012
U nás na Slovensku predáva momentálne stromky odrody Suncrest Plantex Veselé pri Piešťanoch a miestny pestovateľ taktiež z Veselého pri Piešťanoch, pritom každý z nich ju má na inom podpníku.
Liliochvostec (Eremurus robustus), 30.9.2012
Zdravím, chcem si zasadiť túto rastlinu, ale mám otázku, z jednej hluzy vyrastie jeden kvet alebo ich treba dať viacej do hniezda, aby to vyzeralo ako na obrázku?Dakujem.N.K.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika