Příspěvky uživatele - 218.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Agzat - vysoké otáčky nespadajú, 19.8.2014
Dobrý den, na hřídelce klapky je naražený pružný kolík, zkontrolujte, jestli není opotřebený, nebo jestli není od tohoto kolíku vysekaná drážka v dorazu na karburátoru.Možná bude problém v regulátoru otáček. Opotřebený doraz na karburátoru je... celý příspěvek >
Agzat tuning, 9.2.2013 Obsahuje fotku
Měl jsem stejný problém,  vyřešil jsem to takto.
Agzat tuning, 27.12.2011
Na tvrdém (beton, asfalt) je přetlačování cítit, ale jen v případě, že jsou volnoběžky v kolech nastaveny do záběru vpřed i vzad. Pokud budu mít v záběru jen jedno kolo, podle Vašeho příkladu, tak není nějaký velký rozdíl znát. Na silnici ten... celý příspěvek >
Agzat tuning, 11.9.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den,,,stránečka s detailnější dokumentací " není, ale můžu pro Vaši inspiraci nafotit nějaké detaily. Sám jsem to vyráběl bez plánů, ani nebyla možnost to někde okoukat. Zatím dám foto jak využít traktorek k odvozu pal. dřeva.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika