Příspěvky uživatele - 216.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nahradni nuz na sekacku, 27.5.2015
Stando, uhlopříčka se vyskytuje v plošném obrazci, který má čtyři strany. U sekačkového nože je důležitý průměr který při otáčení opisují krajní body nože. Když změřím přes pomyslnou osu, to co popisujete, tak je to průměr - mimochodem zkratku pro... celý příspěvek >
3fazova koncovka cerpadla Sigma, 3.8.2014
Pane Stando z K., zkuste napsat přímou adresu, ze které jste to vydloubl.
Vyvýšené záhony, 22.3.2014
Pane Zdeňku, podle mne má tavaryšč Igor, jen ohraničené záhonky prkny. Mít je, tak to dělám taky. Vyvýšený, nebo spíše vysoký záhon je úplně něco jiného. Také se už o nich psalo. Máte pravdu v tom, že jsem to ještě nedělal. Mít zbytečných několik... celý příspěvek >
Seříznutí kosiště - ano, nebo ne?, 25.8.2013
NK: Žádný hřebík ani vrut ve spoji není. Pamatuji si že zpočátku kosa držela jen díky přitažení kroužku a později se myslím dával z boku dřevěný klínek. Myslím že někdo dává kůži, ta zabrání klouzání a dojde ke zpevnění spoje. Podle mne je důležité... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika