Příspěvky uživatele - 145.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 23.4.2024 Obsahuje fotku
Velke Heraltice, okres Opava, v pět ráno -3,3°C. Výška 2m. Taky jsem čekal na mraky jak na smilování... bohužel nedočkal jsem se. Muj, asi marný pokus zachranit merunku. Uvidíme co jablka, ještě hodně v květu, nebo těsně po, stříkal jsem championem.... celý příspěvek >
Je to spartan?, 1.9.2023
Zdravím Vás, Potřeboval bych poradit od zkušenějších pěstitelu. Mam doma od podzimu 2021 stromek. Dle štítku by to měl být spartan. Letos mi už zakvetl, a ja se rozhodl, že necham pár plodu na ochutnání. S vrcholicím létem jsem ale začal... celý příspěvek >
Stimulace poškozených kořenu, 23.5.2022
Díky za odpověd. Země kolem kmínku byla jako řešeto, prsty jsem nahmatal jeden nepoškozený hlavní kořen vedoucí do boku. Další byl sežrany az na kmínek. Stromek se nijak nekymací. Takže doufám že tam bude další kořen. Starý je cca 8.roku. Radim
Určení odrůdy jabloni, 2.2.2022 Obsahuje fotku
Zdravím Vás, Rád bych Vás poprosil o pomoc s určením jablíčka na obrázku. Je to z aleje na Opavsku. O jabloně se nikdo nestara, a plodí každoročně, poměrně hojně, a i když jich hodně opadá, tak ještě zustane spousta dobrých na stromě.I když na... celý příspěvek >
Hryzec a pořád hryzec, 27.4.2021
Díky, ty stabilnější takto obryjí a budu doufat. Myslíte že k okusum dochází i přes léto? Jestli to raději nenechat na podzim, kdy už budu vědět jestli stromek žije nebo se nějak trápí. Díky
Hryzec, 27.4.2021
Dobrý den,  taky uvažuji o pletivu. Sežrali mi pěti leté švestky na myrobalanu. Rad si dám tu práci, a udělám díru jeden metr v průměru. Myslíte si že musí být i ze spodu? Když bude třeba do hloubky 80cm? Uvažoval jsem že to nechám cca 10cm... celý příspěvek >
Škůdce?, 9.5.2018
Děkuji za typ, to by skutečně mohlo být. Pár dní zpět při cestě do práce jsem viděl srnu (nebo srnce) jak se promenáduje uprostřed vesnice! Co se s tím dá dělat? Zatím jsem zabalil poškozené do pletiva, budu doufat že se to nějak zahojí. Neexistuje... celý příspěvek >
Zničené pupeny, 10.8.2017
Zdravím, mám takový problém s neznámým "škudcem". Minulý rok na podzim jsem rouboval tchanovy jablon, kterou před tim očesal sekačkou. Na jaře roub vyrašil, ale jednoho dne jsem že ten poslední pupen z kterého vlastně ten výhonek roste je pryč.... celý příspěvek >
Specifické podmínky zahrady, 30.7.2014
Zdravím, potřeboval bych radu. Sestra má zahradu(Opava, Brumovice) se specifickými podmínkami. Zahrada je u potoka(severozápad, sever) od jihu je rodiný dům. Chce obnovit staré stromy(Jabloně, švestky, ringle) Na zahradě jsou mizerné světelné... celý příspěvek >
Suché nebo jen nemoné jablonové aleje, 16.6.2014
Zdravím, mám možna takovej blbej dotaz. Letošní rok jsem si u nás na Opavsku všiml zvláštnihi jevu. Kolem cest jsou doslova kilometry jablonových aleji naprosto bez listi. Bohužel nemám čas a odvahu zastavovat na rychlých cestach a fotit to nebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika