Příspěvky uživatele - 7.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 15.4.2015 Obsahuje fotku
Tak v Hrušovanech u Brna je to o 20 dnů zpožděné vůči lonsku, takže tak o týden vůči normálu. První už s mandloněmi začala Tsunami cca 25.3., byl jsem se podívat v mandlonových sadech v Hustopečích a kvetla tak jedna třetina, kvůli... celý příspěvek >
Odrůda Regent, 23.7.2014 Obsahuje fotku
Kodrjanka
Odrůda Regent, 23.7.2014 Obsahuje fotku
Rathay
Odrůda Regent, 23.7.2014 Obsahuje fotku
Nic si z toho nedělejte, ty bobule jsou protáhlé až moc, často to popletou již ve velkoobchodě, kdysi jsem si třeba kupoval Svatovavřinecké a komplet to vyrostlo jako Rulandské modré, bylo to však ze Slovinska byť koupené ve velkoobchodě v Mikulově,... celý příspěvek >
Odrůda Regent, 9.7.2014 Obsahuje fotku
ještě hrozen.
Odrůda Regent, 9.7.2014 Obsahuje fotku
Plně souhlasím s Bredem, ostatně proto jsem si u něho koupil sazenice. V Rakousko - Uhersku jsou vedle klasických moštových rezistentů jako Regent, Rathay, Roeszler a Nero (+ původně české, ale německé Rondo) velmi oblíbené stoláky Konische... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 25.6.2014 Obsahuje fotku
detail
Nejranější odrůdy meruněk, 25.6.2014 Obsahuje fotku
Včerejší svačinka.
Nejranější odrůdy meruněk, 25.6.2014 Obsahuje fotku
Určitě je to možné, letos je vše mimo zajeté koleje, vloni ještě byla Leskora zelená a letos je již opadaná, třeba třešně i když sem nepatří jsem jedl 9.5.2014.Včera, když jsem kontroloval jak začínají vybarvovat sousedovic Velkopavlovické, tak jsem... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 23.6.2014 Obsahuje fotku
Plně potvrzuji vše co bylo napsáno. Aurora byla vybarvená 10.6., Radku jsem měl první signální a jedli jsme ji v sobotu 14.6., do 20.6. jsem osbíral všechny Leskory (nádherná plná chuť). Snažím se vyhnat malé stromky do výšky, co bylo platné, že... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika