Příspěvky uživatele - 130.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sypací vozík WE 330, 14.10.2014
Ahoj, mate nekdo zkusenosti s timto sypacim vozikem? Koupil jsem ho a planuji ho pouzit na vyseti travy. Pouzivat budu roznovske travni semeno. Poradi mne nekdo, jak nejlepe vozik nastavit? Je tam moznost stelovani velikosti vysevu v rozmezi 0 az... celý příspěvek >
Upraveny teren a co jeste provest pred zimou, 13.10.2014 Obsahuje fotku
Ahoj panove, obracim se na vas s jednou radou. Na chate byl upraven teren traktor-bagrem do co mozna nejlepsi roviny a celkove srovnan. Na tom co vidite na fotkach chci na jare zaset travu. Co bych mel jeste pred zimou udelat? Myslim tim, zda... celý příspěvek >
Rider XF 140 HD, 9.10.2014
ja ted uvazuju, ze udelam servis rideru u Mountfieldu, ale nevim co na tom budou chtit vsechno menit, aby me to nakonec nestalo balik...
Rider XF 140 HD, 8.10.2014
To je jen cena bez akce. Co nevidet prijde nejaka jina akce. Nevim, kdo do Mountfieldu chodi, kdyz tam neni akce. Vzdyt ty ceny bez akce jsou hrozne...
Trojramenný nůž do sekačky, 23.9.2014
Dobry den, diky za vasi rekaci. Chci si tento nuz taky porizovat do RIderu XF 140HD. Mohu poprosit o zkusenosti ze seceni a nejakou fotku noze? Diky moc
Rider XF 140 HD, 17.9.2014
Asi za to predni svetlo, ktere je tam navic :) Myslim, ze prijde jeste jedna vetsi sleva, takze muzete pockat. Nebo aspon nejak tak tomu bylo, kdyz jsem kupoval 140ku ja...
Trojramenný nůž do sekačky, 10.9.2014
Pokus jsou podminky idelani, tak rider sece vse bez problemu. Jakmile ale trava preroste a je navic mokra, tak uz je zde problem. Protoze na chate secu mene casto, takhle situace nastava dost casto a potom je to velmi neprijemne posect 800m2 kdyz je... celý příspěvek >
Trojramenný nůž do sekačky, 10.9.2014
No to je prave oc tu bezi. Zda bude fungovat vse bez problemu. Vyrobce mne tvrdit, nasledujici: Trojramenný nůž je sice asi o 50% těžší, ale jako konstruktér a vývojář s desítkami let praxe, Vás mohu ujistit, že toto zvýšení hmotnosti prakticky... celý příspěvek >
Trojramenný nůž do sekačky, 10.9.2014
Diky za reakci 1. nebudu vubec podstupovat 2. u Abbeconu pisi, ze jsou schopni udelat vse na miru vcetne sirky zaberu i upinacich der, ohledne otacek, krouticiho momentu nevim, budu se muset informovat, kazdopadne jim dodam typ motoru, kde by... celý příspěvek >
Trojramenný nůž do sekačky, 10.9.2014
Panove nejake dalsi zkusenosti? Uvazuji, ze bych si to poridil do Ridera XF 140 HD, ale nevim jestli to mam risknout, abych nevyhodil penize nebo rider eventuelne nejak tezsim nozem neposkodil.  Zaber noze je 72cm Co vy na to?
Rider XF 140 HD, 20.8.2014 Obsahuje fotku
To je fajn napad, ale o moc vetsi kolecka tam dat nepujdou kvuli konstrukci... pripadne kde neco takoveho sehnat?
Penetrace interierove omitky, 19.8.2014
Delam to pro sebe ne na kseft. Komin se uz nebude nikdy pouzivat Zednik si myslim byl dobry. Omitka je tusim jadrova a udelana velm dobre. Tak napenetruju a vymaluji treba jindy. Uvidim jak to casove vyjde...
Penetrace interierove omitky, 18.8.2014
Ahoj mam dotaz ohledne penetrace interierove omitky. Mam nove natahlou omitku na chate na nepouzivanem komine. Je potreba pred malbou bilou barvou tuto omitku penetrovat a teprve pote vymalovat? Diky
3fazova koncovka cerpadla Sigma, 12.8.2014
To je pravda. Omlouvam se. Jedna se presne o tohle cerpadlo. Výrobce Slovpump Sigma Typ čerpadla ponorné, kalové Čerpaná kapalina mírně znečištěná užitková voda Maximální průtok (Qmax) 216 l/min Maximální dopravní výška (Hmax) 13... celý příspěvek >
3fazova koncovka cerpadla Sigma, 5.8.2014
Diky za reakci. Uz jsem sehnal presne co jsem potreboval. Pro zajemce je to Adaptér z 16A na 32A 4P IP44 SEZ, redukce z 16A na 32A 4kolik. Na obrazku je ale 5ti kolik. Dalo to fusku to najit.  Ted jeste dotaz jaky kabel pouzit pro vyrobu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika