Příspěvky uživatele - 222.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakopání plastových nádrží na vodu, 18.9.2018
Není 1000 litrů dneska málo? Vzhledem k těm suchům a vzrůstajícím zákazům používání obecní vody na zahradu? My máme 1500 l a letos jen tak tak. Ale zase je super, že to před dvěma lety manžela napadlo. My ještě museli respektovat podmáčené podloží,... celý příspěvek >
Skalka ve svahu, 2.2.2018
Já mám na skalce hodně sukulentů, ty zalévat nepotřebují, stačí jim občas déšť. Množí se samy, jedou jak dráhy.
Jaký traktor na 2ha, 30.10.2017
Za mě doporučuju traktory SAME.
Odstranění vrstvy listí ze zahrady po zimě, 13.12.2016
Doporučuji využít zametací stroj ABC DDZS-00785. Je to poměrně levné řešení a ušetří to čas.
Zkušenosti se Stiga traktory, 14.7.2014
Využívám značku Stiga již dlouho a neměl jsem s ní nikdy problém. Bezporuchové kvalitní motory značky Briggs and Stratton, které zahradní traktory využívají, jsou výkonné. Mají na výběr z mechanické i hydrostatické převodovky, se kterou je... celý příspěvek >
Aku nůžky na trávu Bosch či jiné nářadí na okraje trávníku, 6.5.2014
Dostal jsem k Vánocům Aku nůžky Bosch AGS 7, 2 a jsem z nich nadšen. Náš trávník vypadá jak golfový, do detailu perfektní. Jak psal Honza jsou důležitější věci, ale pro ty, co si rádi hrají na zahradě, je to fajn věc. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika