Příspěvky uživatele - 113.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadnutí letorostů, 12.4.2008
Vidím to jako náznak mrtvice a co se týče Vašeho stromku, moc šancí bych mu nedával. Problém bych typnul v půdě. Ač mám půdu zcela odlišnou, něco podobného se mi stalo vícekrát u jedno, dvou i tříletých stromků a to vždy, když jsem neměl čas si před... celý příspěvek >
Višeň - odrůda Erdi Botermod, 10.4.2008
Souhlas až na tu plodnost. Nevím, ale zřejmě Vaše lokalita moc višním nepřeje podle Vaší stejné výhrady k sladkovišni Favorit zhruba před rokem. Jak Érdi, tak Favorit u nás plodí velmi dobře. Pravda ta první o nějaký chlup... celý příspěvek >
Višeň, 9.4.2008
Érdi bötermö je výborná středně zrající višeň-kyselka s většími plody a silně barvící šťávou. Za deště nepraská a je celkem dobře odolná proti monilióze.Chuťově je velmi dobrá. Je vhodnější na teplá... celý příspěvek >
DDT není jen zlo, 8.4.2008
Hmm... No nic, nevím jestli jsem zde správně ohledně ořechového listí, ale když čistím akvárium, tak bez ohledu na EU nebo RVHP znehodnocenou vodou zalévám pokojové rostliny. To je palba!!!  A teď se podvědomě celý drbu, jako bych měl... celý příspěvek >
Poškození kmene, 7.4.2008
Dobrý den, přidám už vousatý případ a závěr nechám na každém. Když jsem začínal sadařit, okousal zajíc 15 letou třešni na ptačce. asi 8x15cm.  Zjara do podzimu z rány fest prýštila míza, nějak halabala jsem se to snažil vyčistit, ale po dalších... celý příspěvek >
mrazuvzdorna do -5 C, 7.4.2008
Tak tu neznám, nicméně by se hodila dnes v noci, jinak bude sklizeno.
Prosím o radu, 6.4.2008
Pro hosta 51.15 - stačí jeden stromek.Téměř všechny odrůdy jsou samosprašné.
Prosím o radu, 6.4.2008
Můžete upřesnit?
Vyber odrudy - stredni cechy, 6.4.2008
Úplně všechny.
Jabloň Zuzana - kde sehnat?, 5.4.2008
Na M9 měli v Brně-Bystrci prodejna Čtyřlístek, pak tuším Droždín u Olomouce a ve Strážnici.
Hrušeň Clappova, 5.4.2008
Vřele doporučuji publikaci  "1000 dobrých rad zahrádkářům" od R.Šrota, tam najdete vše co potřebujete. Ať se Vám daří.
předčasné žloutnutí listí u třešní, 5.4.2008
Může to být hned několik faktorů dohromady, ale typnul bych to na mělčeji kořenící podnož, sucho,případně i malá vrstva ornice od velmi tvrdé nebo příliš propustné písčité spodiny.           ... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 4.4.2008
Vážená paní Marie, nadm. výška by tak vadit neměla, ale jeden stromek ano, pokud v okolí žádné hrušky nejsou. Hrušeň je cizosprašná a potřebuje vhodného opylovače. Do plodnosti nastupuje později, v 7.-10.... celý příspěvek >
Mandloň sladkoplodá, 4.4.2008
Dobrý den, plodem mandloně je vlastně peckovice která má uvnitř jádro-mandli jak ji známe z obchodu. Většina jader není hořkých, proto se uvádějí jako sladká, ač doslova sladká nejsou. Pokud jste někde viděl stromek označený jako... celý příspěvek >
Strihani svestky, 3.4.2008
Vážený pane, když chcete odpověď od odborníka, jedna úsměvná příhoda bez ironie. Leta nakupuji stromky u dobrého odborníka ve velmi známé školce.Před mnoha lety tam měl dvě hromady čerstvě vyoraných mandloní, na jedny dával visačky "Sultán"... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika