Příspěvky uživatele - 255.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysadba loňského česneku, 12.11.2014
Jaká to je odrůda nevím, ale moje mamka balila každou paličku zvlášť do novin, a česnek byl uložen ve sklepě. Mamka si myslela že to je novinama, ale je možné že to může být odrůdou . Ještě jednou děkuji za reakce.
Vysadba loňského česneku, 12.11.2014
Dobrý den, prosím o radu. Vysadil jsem česnek, a ještě mi na záhoně zbylo misto na cca 20 česneků. Ve sklepě mi zbyl ještě loňský (ne letošní) česnek ve výborném stavu, neprorostlý, pevný. Myslíte, že ho ještě můžu použit pro dosazení? Vyroste z něho... celý příspěvek >
Porek, 10.11.2014
Dobrý den, ja měl letos taky česnek napadený vrtalkou porovou, a ve skleník vzdaleném cca 10m od záhonu česneku jsem pěstoval sadbu letního porku. S obavami jsem tedy porek zasadil ven na záhon, přikryl textilíí, 2x přihrnul a čekal jaký porek... celý příspěvek >
Blaník, 19.10.2014
Tak tahle jablka vypadají opravdu lákavě .
Karneval, 17.10.2014 Obsahuje fotku
Dnes jsem neodolal a ochutnal první jablko z první úrody. Můžu srovnávat jen s Red Topazem. V teto době je kyselejší, ale měkčí a šťavnatější. Uvidíme jak se budou chutě vyvíjet s dobou skladování.
Red Topaz, 17.10.2014 Obsahuje fotku
Tak dnes jsem sklízel Red Topaz. Přece jen se našly nějaké červivé jablka (košíček), ale celkové množství mě mile překvapilo .
Red Topaz, 10.10.2014
Jsem zahradník amatér . Bylo to asi způsobeno špatným hnojením. Proto jsem na podzim přihnojil mletým vápencem, na jaře Boraxem a provedl 2x postřik vapníkem (zbytky hnojiva od paprik).
Red Topaz, 10.10.2014
Dobrý den, stromek jsem kupoval jako "špičák" před 5 lety. První rok mi jeho růst a vývoj silně přibrzdilo napadení mšicemi.  Loni byly 2 jablíčka, ale měly problém s hořkou pihovatostí. Letos to vidím na cca 10 kg jablíček. Poloha Opava.
Red Topaz, 9.10.2014 Obsahuje fotku
První sklizeň RED TOPAZ na podnoži M 26, velká i krasně vybarvená jablíčka.  
Meruzalka, 9.10.2014
Dobrý den, zeptám se opačně. Dá se nějak zabránit,  aby u angreštu roubovaného na meruzalce stále nerašily omladky? Děkuji.    Happy
Záchrana rajčat, 24.8.2014
Já včera rajčata zlikvidoval. Během 14 denní dovolené kompletně zčernaly stonky a listy. Dodatečný postřik acrobatem už byl neučiinný . Ve skleníku se mi zatím ještě drží.
Škůdce česneku, 7.7.2014
Tak dnes jsem sklidil Karla IV, a přes to že je napaden vrtalkou, jsem příjemně překvapen velikostí palic - cca 6-7cm. Teď uvažuji nad tím, jestli sušit opravdu bez natě nebo s natí, když další generace vrtalky by mela vyletět někdy v půlce srpna (do... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 27.6.2014
Díky za informaci, já měl zafixováno, že Pincot je až po Velkopavlovické. Ale s tou mrazuvzdorností to tímpádem nebude tak slavné.  Happy
Nejranější odrůdy meruněk, 24.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, mam dotaz na zkušenější zahradkáře. Je možné, aby už dozrávala meruňka Pincot? Kupovali jsme ji na Floře v Olomouci, protože u nás na opavsku nebyla k sehnání (chtěli jsme ji z důvodů údajné vyšší mrazuvzdornosti). Dnes jsme ochutnali... celý příspěvek >
Nemoc maliníku, 11.6.2014 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, takže jsem vyzkoušel vertimec a bohužel, maliny chřadnou dál. Takže je opravdu budu muset zlikvidovat a na jiné místo nasadit nové .
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika