Příspěvky uživatele - 144.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ukáže mi někdo, jak se stříhají ovocné stromy?, 17.1.2015
Netreba sa toho hlavne báť. Už som zopár takýchto stromov riešil. A ak pán chodí k stromkom častejšie, tak vlky sa dajú priebežne vylamovať, to nie je problém. Ten strom a hlavne plody potrebujú slniečko. Takto sa degraduje kvalita a veľkosť... celý příspěvek >
Ukáže mi někdo, jak se stříhají ovocné stromy?, 17.1.2015
Podľa mňa sú tie vaše stromky moc prehustené. Na fotografiách takýchto stromov sa dosť ťažko zaznačuje kde treba rezať. Treba ich podľa mňa v prvom rade presvetliť. Všetko staré, choré, do vnútra rastúce a tiež hore rastúce odstrániť. Netreba sa báť,... celý příspěvek >
Ukáže mi někdo, jak se stříhají ovocné stromy?, 17.1.2015 Obsahuje fotku
Dúfam že sa nenahneváte ak tie vaše fotky dám sem ja. Takéto sťahovanie mnohých odradí. Takže som to stiahol, rozbalil a dal sem. Snáď niekto poradí. 
Autento, 6.1.2015
Možno ten istý stromček použijú aj na čerešne a slivky. Do kelu aj s takými predajcami. Potom aby im človek veril. Kúpiš stromček a o 5 rokov zistíš, že si kúpil niečo iné.
Zakládám novou zahradu, 1.9.2014
"Broskvoně" som vždy sadil na jeseň a každá sa ujala. V zime hrozí iba ak vyshnutie, ale mne sa to ešte nikdy nestalo. A v školkách je na jeseň spravidla vždy väčší výber ako na jar. 
Meruňky Pincot a Kioto, 17.7.2014 Obsahuje fotku
Tiež my moja Kioto tento rok zarodila prvý krát. Je na podpníku St. Julien. Musel som robiť prebierku, pretože na tak malý strom ich bolo priveľa. Minimálne 30 som ich dal dole, a niečo zhodil aj strom. Plodý sú krásne   (chodili ich obdivovať... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 6.7.2014
Zabudol som to tam napísať. Je to Pincot. Po rozsiahlej obnove záhradky som ich nasadail spolu s piatimi ďalšími odrodami. Skúšam ich pestovať ako vreteno, sú na slabích podpníkoch tak uvidím. Toto je prvá úroda. Plody pekné, veľké, atraktívne ale... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 27.6.2014 Obsahuje fotku
Ja som už svoje dva plody zjedol. 
Nejranější odrůdy meruněk, 26.6.2014
Ano je to možné. Zajtra ak treba pripojm aj fotku. Som z juhu stredného Slovenska a moje tri plody som ochutnal už 22.6. Síce by ešte trochu zniesli ale bál som sa že ma niekto s ochutnávkou predbehne. Krásne žlté, veľké mäsité, chuť celkom dobrá,... celý příspěvek >
Kustovice čínská - goji, jaká odrůda?, 15.5.2014
Ja mám Sweet Lifeberry. Vlani v prvé leto po vysadaní zarodila asi 30 chutných bobúľ. Som zvedavý na tohotočnú úrodu. 
Kustovice čínská a kustovnice cizí, 13.5.2014
Podľa mňa sú prvé dve fotky Kustovnica čínska. Teda Goji. Mám ju, vlani zarodila cca 50 sladkých plodov. Ale nie som si zase tak určite istý. Zajtra pôjdem do záhradky a odfotím ju. Tú druhú nepoznám. 
Co mi žere stromy, 11.5.2014 Obsahuje fotku
Tento rok sú škodci nadpriemerne rozmnožený. Prikladám pár fotiek mojej Rivanky na podnoži Gisela 5. Za týždeň čo som nebol v záhrade sa to takto rozmnožilo. Niektoré vetve som musel celé odrezať. Pravda je, že som nerobil predjarný postrek. Možno by... celý příspěvek >
Je to monilia?, 9.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravím.  Skoro na každej malaj meruňke my postupne vädnú nové vetvičky a odumierajú. Tento rok je veľa aj vošiek, tak som myslel či to nerobia ony ale na niektorých ich nevidno. Proti monilioze som striekal, sle priznám sa že len raz. Na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika