Autento



LacoSk - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (85) - 144.75 (?)
6.1.2015 13:37

Možno ten istý stromček použijú aj na čerešne a slivky. Do kelu aj s takými predajcami. Potom aby im človek veril. Kúpiš stromček a o 5 rokov zistíš, že si kúpil niečo iné.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
host - 213.119 (?), 7.1.2015 11:54

Dobrý den, důležitý je vždy oficiální štítek výrobce a tento by měl garantovat pravost odrůdy i podnože. Na barevnou fotku ani barvu květu nehleďte.Jsou to fotografie tištěné ve velkých sériích a jsou určeny pro podporu (zvýšení) prodeje nejen u této odrůdy ale pro všechny typy takových odrůd. Na fotce může být jakákoli odrůda s červenou dužninou a květ jim pro fotku vyhovoval tento, nebo jiné foto květu neměli. Přesto si myslím, že máte odrůdu Red Devil na podnoži M9 VF. Tato podnož může ve velmi příznivých letech první roky růst bujněji. Chybu ale vyloučit nelze nikdy, i ovocné školky nakupují většinu podnoží i roubů a v provozu se pohubuje mnoho lidí.   S f.Siebers zkušenost nemám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
LacoSk - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (85) - 144.75 (?), 6.1.2015 13:37

Možno ten istý stromček použijú aj na čerešne a slivky. Do kelu aj s takými predajcami. Potom aby im človek veril. Kúpiš stromček a o 5 rokov zistíš, že si kúpil niečo iné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
sadař vlada z opavy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (373) - 210.248 (?), 13.1.2015 23:16

Zdravím Vás i Slovensko

Nevím jaké zkušenosti jsou u Vás se škokou Plantex. Je mi líto, že ovocnářství na Slovensku lítá ode zdi ke zdi a hodně mě mrzí osud Bojnice byl jsem tam osobně.  Buďte rádi, že máte prof. Hričovského. Jestli Vám mohu radit kupte si jeho knížky. Je to zaručená kvalita!!!  Mám jeho knížky a jsou perfektní!

Možná budu vypadat jako obchoďák, ale nejlepší zkušenosti mám u Vás se školkou Vajda z Čaklova.

Stromky posíla poštou z e-schopu a jsou kvalitní a kvalitně zabalené. Majitel školky s Vámi osobně po telefonu komunikuje.

Jestli budete mít zájem rád bych se s Vámi kontaktoval a porovnval jsem ovocnářství u Vás. Chybí mi oponent ze Slovenské strany.

sadař vlada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika