Příspěvky uživatele - 59.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Venkovní pec Morsø, 28.7.2014 Obsahuje fotku
Pstroužci
Grilování na litinovém tálu, 24.7.2014 Obsahuje fotku
Teplotu nemám změřenou, ale griluji na dvojí litině Silný plát litiny je součástí grilovací pece a na tu pokládám menší litinovou pánvičku nebo větší litinový tál. Před grilováním nahřeju (teplotu příště změřím) a potřu špekem. Grilovací pec má tu... celý příspěvek >
Venkovní pec Morsø, 19.7.2014 Obsahuje fotku
Jedna pizza
Venkovní pec Morsø, 9.7.2014
Zkušenosti s pecí jsou pozitivní i negativní.  Jedná se především o udržení teptoty.  Udržet teplotu vyžaduje neustálou kontrolu. Dělá to asi topení dřevem. Uhlí by to možná vyřešilo. Vůně dřeva je ale nenahraditelná. O víkendu byli... celý příspěvek >
Venkovní pec Morsø, 15.6.2014
Děkuji. Nýty byla zatím nejdražší položka. Kamarádovi se to taky líbilo, ale pak mě dostal otázkou. "Proč si to neudělal z nábojnic?" Opravdu mě to před tím nenapadlo a přitom ty nábojnice vyjadřují můj naturel.
Venkovní pec Morsø, 12.6.2014 Obsahuje fotku
Po rozehřátí pece dřevo přesunu ke stranám. A můžeme péct či grilovat. Potom ještě jedno video.
Venkovní pec Morsø, 10.6.2014
Pane Stando von Königgrätz koukám, že to máte pěkně zaškatulkované, když to není tohle tak je to tamto. Pro mě je důležité, že to funguje. Tak mám HYBRID něco mezi pecí a grilem Nejdříve jsem to zkoušel jako pec. Vzduch to nasává manipulačním... celý příspěvek >
Venkovní pec Morsø, 10.6.2014 Obsahuje fotku
Celkový pohled
Venkovní pec Morsø, 10.6.2014 Obsahuje fotku
A na to přijde silná litinová deska, aby to byla pec. Zkoušel jsem dozadu vložit šamotové cihly, ale nemělo to při pizze žádný efekt. Možná až při pečení chlebových placek. Integrovaná odkládací deska je opatřena mosaznými nýty, což má... celý příspěvek >
Venkovní pec Morsø, 10.6.2014 Obsahuje fotku
Směrovací plechy jsem udělal že dvou důvodů. Studený vzduch nesměřuje na litinovou desku, kde by docházelo k ochlazování. Vzduch je tak nasměrován na litinové rošty.
Venkovní pec Morsø, 10.6.2014 Obsahuje fotku
Ještě pohled ze spodu. Tímto hliníkovým plechem regulují přívod vzduchu.
Venkovní pec Morsø, 10.6.2014 Obsahuje fotku
Otvor na spodku pece slouží k čištění a regulaci přívodu vzduchu, tedy i k regulaci teploty.
Venkovní pec Morsø, 9.6.2014 Obsahuje fotku
Ještě komplet směrovací plechy s rošty, druhé foto komplet i s litinovým plátem.
Venkovní pec Morsø, 9.6.2014 Obsahuje fotku
Samozřejmě tam chyběl vnitřek.  Na fotce jsou směrovací plechy,  rošty a litinový plát.
Venkovní pec Morsø, 9.6.2014 Obsahuje fotku
Jedna fotka z fáze odrezování.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika