Příspěvky uživatele - 244.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejranější odrůdy meruněk, 9.6.2014 Obsahuje fotku
třetí
Nejranější odrůdy meruněk, 9.6.2014 Obsahuje fotku
druhá
Nejranější odrůdy meruněk, 9.6.2014 Obsahuje fotku
Tak tady máte tu Auroru z Břeclavska  Foceno dnes 9.6. Už jsem i ochutnal.Ještě trošku kyselejší.Při tomto počasí ale budou za tři dny jedlé... Tonda
Prosím o radu - rybíz, hrušeň, trnka, 29.4.2011
Na té trnce to opravdu roztoč je.Podařilo se mě najít jiné diskuze se stejným problémém. TONDA
Prosím o radu - rybíz, hrušeň, trnka, 29.4.2011
Děkuji za odpověď.Před položením otazky jsem se díval do knížek i diskuzí.Je mě divné, že na tom rybízu jsem žadné mšice nenašel, paradoxně na vedlejším černém rybízu ano, ale tam jsou listy zelené, bez puchýřů.Jen se začaly krabatět.Ale vím že mšic... celý příspěvek >
Prosím o radu - rybíz, hrušeň, trnka, 29.4.2011 Obsahuje fotku
a hrušně
Prosím o radu - rybíz, hrušeň, trnka, 29.4.2011 Obsahuje fotku
fotka toho rybízu
Prosím o radu - rybíz, hrušeň, trnka, 29.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den.Poprosil bych o radu zkušenější.Prvni problém jsou fialové puchýře na rybízu.Druhý něco miniaturního oranžového na spodu listu hrušně způsobujícího zkrabatění listu.A poslední problém mám na trnkách, kde se na listech objevily červené... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika