Příspěvky uživatele - 57.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřiky tabulka, 19.6.2015
Třeba se to bude někomu hodit Fungicídne prípravky proti peronospóre viniča pre IP (CZ–2015)
Jak na plevel?, 27.5.2015
Jaký druh trávy? Bylinky jsem tam měl, ale když se réva každou chvilku stříká tak mi bylo proti srsti je pak na něco použít, takže jsem je přesadil (ale rostli tam suprově). Zamulčovat - to je pak ráj pro slimáky... Když okopáváte motykou plevel... celý příspěvek >
Jak na plevel?, 27.5.2015
Jak bojujete s plevelem? Začnu u jednoho konce (je to na zahradě, ale v součtu cca 70m pruh) a až dojdu na druhý tak abych začal znovu a už mě to přestáva bavit, protože s tím strávím docela dost času, který bych mohl věnovat něčemu jinému co se révy... celý příspěvek >
Něco na zamyšlení - vosk na sazenicích, 27.4.2015
Mám sazenice, které byly zavoskované a byly vysazené před dvěma (30ks) a třemi lety (40ks). Na těch starších byl vosk někde už upadlý a někde naprasknutý. Tak jsem si řekl, že ho strhám na těch starších všude. K mému překvapení byl na pár sazenicích... celý příspěvek >
Ochrana hroznů proti ptákům, 13.4.2015
Pytlíky ze záclon jsem měl také, ale je s tím neskutečná práce. Dalo se to aplikovat u devíti hlav, ale u sedmdesáti to fakt nevím. Jak máte dole síť zafixovanou, nějakou trubkou? MG
Ochrana hroznů proti ptákům, 9.4.2015
Děkuji za odpovědi. Myslel jsem si, že bude nejlepší to zasíťovat celý... Tuhle síť si asi pořídím (měla by být pevnější a odolnější než ta plastová zelená). Kočky sice máme, ale ty se tam akorát povalují. Oni ty kosáci (nebo co to je) jsou tak drzí,... celý příspěvek >
Ochrana hroznů proti ptákům, 7.4.2015
S předstihem začínám schánět informace jak na to. Minulý rok jsem koupil takové ty zelené sítě, ale moc se to neosvědčilo. Je s tím plno práce, občas se to trhá a stejně to ptáci někde proklobou. Jak na to? Je to na zahradě na ploše asi 10mx10m (plus... celý příspěvek >
Kdy stříkat Sulkou, 19.3.2015
Děkuji za fundovanou odpověď!
Pupen, 13.3.2015
V tomto případě mi šlo spíš o to mít tažeň pro příští rok co nejblíže kmínku, protože první "co se počítá" je už daleko od kmínku (aby to pak nebylo po pár letech takové rozlezlé)..
Kdy stříkat Sulkou, 12.3.2015
Kdy začínáte stříkat Sulkou? Až se pupeny nalijí, ale ještě nejsou otevřené?
Pupen, 12.3.2015
Děkuji za odpověď.
Postřík proti plísni s krátkou OL, 3.9.2014
Aha, děkuji za zajímavou informaci.
Postřík proti plísni s krátkou OL, 2.9.2014
Existuje něco takového? Myslel jsem, že bych to mohl vzít ještě Quadrisem (jedná se o rulandské modré), ale bylo by to s OL tak akorát (alespoň si to myslím, jsem začátečník, RM jsem ještě nesklízel, tento rok to bude poprvé a co jsem se dočetl tak... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 18.8.2014 Obsahuje fotku
Rulandské modré (okr. Louny). Snad to dozraje :-)
Cider, 14.8.2014
Četl jsem to. Takže to nechat trochu prokvasit a dát na nějakou dobu do chladna a několikrát stáčet...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika