Příspěvky uživatele - 132.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Liči - rajčátka aneb lilek hulevníkolistý, 8.6.2014
Prispevek je sice uz hodne stary, ale pestuji Litchi rajcatka neboli Lilek Hul. Kupovala jsem je tenkrat zahradnictvi Kruh.
Kanadské borůvky - jak staré sazenice koupit?, 2.5.2014
Pevne verim, ze ne, pan Stando :-). Dle poctu, stari a vysky vyhonu tipuju opravdu na 5-6 let. Spise byla dlouho trapena v tak malem kontejneru ;-)
Bile skvrny na listech maliniku, 20.4.2014
Díky moc také za info... je fakt, že nedávno padaly kroupy tuším hned 2x, sice jen krátce... zhruba 10min... ale padaly... mám je tedy více méně pod přístřeškem na terase, jelikož jsou ve velkém kvetináči, ale v otevřeném prostoru. Snad máte oba... celý příspěvek >
Bile skvrny na listech maliniku, 20.4.2014
Děkuji moc za info... jsem z nich trochu vyplašená, jelikož jsem se dala na zahradnictví drobného ovoce až letos, vlastně na podzim a každý den je pozoruju, jestli se neděje něco, co nemá, asi jsem cvok :). Je fakt, že ty skvrny se tam objevily... celý příspěvek >
Bile skvrny na listech maliniku, 19.4.2014
Také mě napadá... nemůže to být nějaký druh skvrnitosti? Skvrny nejsou ohraničené, jsou stejně barevné... nemám je tedy raději odstranit? A pokud postříkat, tak čím nejlépe, děkuji moc 
Bile skvrny na listech maliniku, 19.4.2014 Obsahuje fotku
Dalsi foto
Bile skvrny na listech maliniku, 19.4.2014 Obsahuje fotku
Dobry vecer, prosim o radu. V loni na podzim jsem sazela malinik z obchodu... prezimoval ok, na jare zacal krasne rust, zel ted... cca pred par dny jsem si vsimla, ze ma na listech bile skvrny... neni to plisen, ty skvrny jsou jakoby v listu, nejdou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika