Příspěvky uživatele - 219.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte někdo keř?, 17.5.2013 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto.
Vrba japonská, 17.5.2013
No asi nezbývá, než čekat, víc s ní neuděláte a vykopat ji můžete pak kdykoliv. Já jsem si pro jistotu při střihání pár proutků dala zakořenit pro případ, že by mě opustila z nějakého důvodu. Držim palce.
Poznáte někdo keř?, 17.5.2013 Obsahuje fotku
Prosím o identifikaci keře, který, si myslím, byl chybně označen jako Vachta. Hledám, hledám a nenacházím. Děkuju, třeba ho někdo máte.
Neplodící Josta a černý rybíz, 27.4.2013
Díky za radu. Keřů mám několik, od dvou různých lidí a jednu koupenou. Ta před 3 roky ještě plodila. Nejspíš je problem v tom, že nekvetou, nebo jen malinko. Tak zkusím vaše rady.
Neplodící Josta a černý rybíz, 24.4.2013
Několik let mám tyto keře a zatím skoro nerodily. Jsou na slunci, vyřezávám staré větve i přihnojuju. Sousedi se diví, prý je to skoro plevel, nijak zvláštˇ prý o ně nepečují. Mohlo by to být půdou? Zdá se že je kyselá, kolem je v trávě mech. Prosím,... celý příspěvek >
Plodnost kamčatské borůvky, 9.4.2013
Já si dávám pozor na ptáky, je to po zimě první pochoutka a tak celý keř zakryju po odkvětu sítí, nebo záclonou.
Přesazení na jaře, 9.1.2013
Tak dík za naději, snad se to zadaří .
Přesazení na jaře, 8.1.2013
Máte prosím někdo zkušenost s přesazením slivoně zjara? Potřebuju ji dát jinam kvůli stavbě skleníku. Je stará asi 5 let, kmen má průměr asi 5 cm a je vysoká 2,30 m. V každém případě ji musím vykopat, má šanci se chytit jinde? Děkuji.
Popraskaná kůra slivoně, 19.10.2012
Mám slivoň Wazonova a zřejmě po loňské zimě má na dvou místech kmínku prasklou kůru v délce asi 6 cm. Rány jsou oble zacelené, ale je tam žlábek. Je možné, že to vzniklo obalením kmínku na zimu? Je stará 5let. Myslíte, že přežije? Děkuji za rady.
Ako sa pestuje ačokča, 11.9.2012
No přibližně, jako vy, dokud byla malá, měla jsem ji v miniskleniku a pak jsem ji nechala šplhat po stromu. Dnes jsem zase koukala, jen odnožuje. Tak fakt nevím. Vždyt bylo docela pěkné léto.
Ako sa pestuje ačokča, 9.9.2012
Ahoj, tak dnes je 9.9. a Já jsem na mé rostlině ještě neviděla plod. Někde jsem četla, že je třeba se pořádně dívat, ale ani s brýlemi-nic. Sousedi ji mají v trávě u plotu a plody mají. Ta moje jen roste, odnožuje a neplodí. Přihnojovala jsem ji... celý příspěvek >
Mravenci na broskvoni, 12.7.2012
Máte pravdu, nejdřív jsem zaregistrovala spoustu mšic, málem mi zahubily sloupovou jabloň. A pak zasáhly berušky, leta jsem neviděla téměř žádnou a letos i 5 na jedné rostlině. Lepší než postřik
Dřevnaté kedlubny, 11.7.2012
Nikdy jsem kedlubny nepěstovala, ale letos jsem si jen tak na zkoušku koupila pár sazenic. K mému překvapení byla první ve velikosti 5cm v průměru už dřevnatá. Poradí mi někdo, jestli jsem udělala nějakou chybu, nebo čím to vlastně vznikne? Děkuju za... celý příspěvek >
Krtonožka, 19.5.2012
Boj s krtonožkou a jarovou vodou jsme dlali a můžu říci, že je velice uspěšný.Po posečení trávy se dobře hledají chodbičky, do kterých stříkame flaškou jarovou vodu a po chvilce čekání, krtonožka opravdu vyleze:-).Je to boj a chce to trpělivost, ale... celý příspěvek >
Poradí mi někdo druh kaktusu a jestli je napadený?, 22.4.2012
Lído, dík za naději, já je měla před 45 lety jako dítko a teď na strá kolena jsem se k nim vrátila.
Další diskuze:  11,  12  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika