Příspěvky uživatele - 72.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Startování sekačky MEGA 5220 s teplým motorem?, 10.5.2009
Dobrý den, již rok vlastním sekačku MEGA 5220 s motorem Lamborghini, ale dodnes jsem nepřišel na to jak sekačku nastartovat na jedno "drcnutí", pokud je motor již teplý. Při prvním startu se sytičem je vše OK, ale další start po delší... celý příspěvek >
Oleo Mac 951, 22.2.2009
vyzkuošel jsem Váš postup a nejde, ale všiml jsem si že svíčka je suchá.Pravděpodobně tam nepůjde palivo. nevím jak dále postupovat, do hloubkového rozebírání se mi moc nechce. zdravím Karel
Mučenka (Passiflora coerulea), 22.11.2008
chce to zimovat
co je to za květinu?, 22.11.2008
na 99% nejaka mucenka, cemuz nasvedcujou uponky... ale tezko rict ktera, je jich spousta druhu a maji rozdilny tvary listu... lze to poznat spis podle kvetu.
prosím o radu ohledně skleníku, 16.2.2008
tak nevím, jaký koupit skleník asi dutinkový polykarbonát jaké máte zkušenosti? a od jaké firmy si jej mám koupit?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika