Příspěvky uživatele - 187.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červenání listů broskvoně, 28.8.2014
Omlouvám se tedy za neúctu k lidem od kterých žádám radu, nicméně příspěvky jsou odesílány a vkládány přes mobilní telefon, kde je orientace obrázků správná.
Červenání listů broskvoně, 28.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, pro upřesnění se pokusím dodat info o poloze... Zahrada se nachází v podhorském údolí, severozápadní svah pod úpatím Krušných hor.Je tu poměrně dost větrno a půda je jilovitá, navezena z blízkého povrchového dolů.Ke každému stromku, tedy... celý příspěvek >
Červenání listů broskvoně, 27.8.2014 Obsahuje fotku
Tady je to foto..
Červenání listů broskvoně, 27.8.2014
Přikládám foto celého stromku, detailní foto mladých lístků přiložím zítra. Nicméně u nás na severu, konkrétně cca.15 km od Chomutova, podhorská oblast Krušných hor moc nepršelo. Nadmořská výška zahrady je 437 metrů n.m.
Červenání listů broskvoně, 26.8.2014 Obsahuje fotku
Zapomněl jsem se přihlásit, přikládám ještě další foto, fotky jsou trochu tmavší než jsou ve skutečnosti, foceno telefonem.
Červenání listů broskvoně, 26.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám problém s tříletou brodkvoní Favorita Morretini 3. Letos poprvé krásně zaplodila, ale po odplození začali žloutnou a červenat listy, tedy ty ve spodní části stromku. Letošní přírůstky jsou zatím krásně zelené. Hlína je jilovita s... celý příspěvek >
Nadměrná násada plodů ovocných stromů, 20.5.2014 Obsahuje fotku
Meruňka, bohužel odrůdu neznám, je to jediný stromek na nově založené zahradě který jsem nesázel..
Listy meruní jak síto, 20.5.2014 Obsahuje fotku
Je toto také suchá skvrnitost? Dle foto zřejmě ano ale jistý si nejsem.Mám ji i trochu na broskvoni.
Je toto vlnovník?, 12.4.2014 Obsahuje fotku
Dnes byla napadena i Konference, na hrušni jsem našel malou mušku a přikládám tedy foto vajíček co zřejmě nakladla, pokud to byla tedy ona... Případně tedy co je to za vajička.Zřejmě to bude ta potvora co psala Lída, tímto ji děkuji a všem přeji... celý příspěvek >
Je toto vlnovník?, 11.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, jsem nováček, loni na podzim jsem osazoval zahradu ovocnými stromky.U dvou hrušní se po vyrašení objevili červené puchýře. Foto přikládám a žádám o radu, cože mi to za potvoru "žere" hrušně? Jedná se o odrůdu Dicolor a Clappova, vedle nich... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika