Příspěvky uživatele - 175.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat ovocné stromky?, 20.5.2014
Dobrý den. Jsem majitelem nové zahrádky a rád bych si vysázel nějaké nové ovocné stromky. Jde je levně sehnat? Případně, pokud se mi líbí úroda mého souseda, dá se větvička uříznout a zasadit, jde to nějak? Díky. Adam
Kustovice čínská - goji, jaká odrůda?, 15.5.2014
Dobrý den. Jakou odrůdu, která plodí? Polodí odrůda Anny? Díky. AADAM
Zatravňovací dlažba, 11.5.2014
15 let o to budu zakopávat než to bude v rovině? To je hezké :)
Zatravňovací dlažba, 9.5.2014
A jak vysoký? Já si nejsem jist, jestli se na písku může trávě dařit dobře? :-/
Zatravňovací dlažba, 9.5.2014
Máme v plánu udělat příjezdovou cestu ke garáži ze zámkové dlažby, cca. 20m2. Stačí zatravňovací dlažbu dát do hlíny, aby kolem ní mohla růst tráva, tedy vykopat do hlouby dlažby a zaházet opět hlínou? Stačí takto jednoduše? Děkuji. P.
Jak na jímku?, 9.5.2014
Mě stačí jímka jen na účely zalévání zahrady a mytí auta, nebudu z jímky čerpat vodu do chaty, od toho mám dvě studny. Existuje někde nějaký návod, plán, jak přesně postupovat? Vykopání jámy je jasné, ale jak posadit nádrž, atp.? Čerpadlo půjde hned... celý příspěvek >
Jak na jímku?, 9.5.2014
Omlouvám se, myslel jsem, že reaguji na přístřešek! Samozřemě střecha je o hodně větší, tipoval bych to tak na 30m2. Takže co byste poradil?
Jak na jímku?, 7.5.2014
Na jedno auto, takže cca. 3*6 metrů...
Jak na jímku?, 7.5.2014
Zdravím. Rád bych si nechal poradit. Mám v plánu koupit plastovou nádrž na vodu, stačilo by asi 1000litrů. Chci ji zakopat do země a svést nějak vodu z okapů do této nádrže a vodu z nádrže čerpat na zalévání zahrady, atp. Jak na to? Je to nějak... celý příspěvek >
Jak se zbavit pařezu?, 6.5.2014
Jedná se o starší pařez, nevím jak dlouho už na zahradě je, majitelem pozemku jsem teď nově... Velikost cca. 30-40cm... Výška cca. 10cm
Jak se zbavit pařezu?, 5.5.2014
Cchtěl bych použít co nejméně nástrojů. Jaké tedy budu potřebovat? Sekyra je jasná na pařez. Okolo na vykopání rýč? A motyku na co? Děkuji. A.
Jak se zbavit pařezu?, 5.5.2014
Asi to zkusím sám, jsem celkem fyzicky zdatnej, tak snad to nebude problém... Samozřejmě, že do toho nechci dávat žádné peníze, takže bagr a fréza nepřipadá v úvahu. Postačí tedy rýč a sekyra? Odstranit co nejvíce hlíny okolo, přesekat kořeny a pak... celý příspěvek >
Jak se zbavit pařezu?, 5.5.2014
Mám uprostřed trávníku pařez, jak se ho zbavit, jak ho odstranit, aby na jeho místě mohl bez problémů růst trávník? Nějak ho vykopat, či tak? Díky. Adam
Zítřejší noční teploty?, 3.5.2014
přelité papriky toto neudělají?
Zítřejší noční teploty?, 3.5.2014 Obsahuje fotku
Pár paprik vypadá totkto uvadle. Vzpamatují se? Už jsou vevnitř, kde je 23 stupňů.? Co vy na to?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika