Příspěvky uživatele - 171.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2016, 23.4.2016
Pokud nejsou vidět zelené lístečky, tak mráz do -5°C nevadí?No nevím, záleží v jakém stádiu je pupen narašený.U nás bylo-2°C a některé co byly narašené a vypadaly jako zadeček od včelky, tak jsou zmrzlé.Poznám to tak, že na něj sáhnu prstem a lehce s... celý příspěvek >
Kiwi hayward - velkoplode, 16.3.2016
Díky o tomto zahradnictví vím, bohužel nemají opilovače samce Tomuriho, samotná samice Hayward mě je k ničemu.
Kiwi hayward - velkoplode, 15.3.2016
Dobrý den, kde bych mohl sehnat velkoplodé kiwi Hayward i s opilovačem Tomuri.Děkuji.
Ochrana hroznů proti ptákům, 3.12.2015
Nesnaží se vosy a ptáci přez síťku hrozny nabodávat, nebo naklovávat?I když je z fotek vidět, že je síťka jemná.Letos jsem měl natažené sítě proti ptákům a tam kde se síť dotýkala hroznů, tak je ptáci dokonale ozobaly.
Co Vaše réva 2015?, 22.10.2015
Od p.Krause z Mělníka, ujatelnost 100%.Cenu si přesně nevybavuji, ale myslím 30-40 Kč/ks.Máte pravdu, víno je vynikající.
Co Vaše réva 2015?, 21.10.2015
Od r.2010 mám cca 100 hlav.Mladoboleslavsko 200mnm. RŠ letos 24,5°,Saphira,23°,Pálava 22°.Fermentace proběhla OK, jenom Pálava se nechtěla rozeběhnout, asi málo kyselinky, musel jsem znovu udělat ušlechtilé kvasinky.Mám také pár stoláků pro dětičky... celý příspěvek >
Rašení révy, 17.4.2015
Dobrý den.Minulé teplé dny způsobilo nalévéní oček révy.Nyní mají přijít přízemní mrazíky.V jakém stádiu nalévání ještě narašená očka tyto mrazíky bez problémů přečkají?
Ochrana hroznů proti ptákům, 8.4.2015
Pane vin jc, prosím kde takovou síť sehnat, pod jakým názvem a jaká je její cena?V mém případě bych potřeboval zakrýt prostor o roměrech 30 m délka,10m šířka a 2m výška.Díky.
Energen stimulator, 5.2.2015
Jako hobby vinař se rád podívám na nějaké video s vinařskou tematikou.Toto video jsem také viděl.Zajímal jsem se o to, kdo to prodává apod.Prodejce je EGT system.Když jsem zjistil, že např. standardní balení u fulhumu je kanystr 10l, při... celý příspěvek >
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 13.11.2014 Obsahuje fotku
Proč nedoporučujete v žádném případě hnůj.Letos na jaře jsem dosazoval pár hlav, nechal jsem si vykopat bagříkem jámu do hloubky cca 80 cm, na dno jsem dal kravský hnůj, dokonce čerstvý, protože jsem uleželý nesehnal, na něj prokypřenou... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 16.10.2014 Obsahuje fotku
Také mám slušnou cukernatost Saphira 21°,Rulandské šedé 21,5°,Pálava 22,5°,oblast Mělnická, Kbel u Benátek n.J.Dle GPS 200m.n-m.Včera jsem vylisoval, dnes odkalím a přidám ušlechtilé kvasinky.Vylisováno cca 70 l.
Co vaše réva? (2014), 6.10.2014 Obsahuje fotku
Také trochu přispeji do diskuze.Začal jsem s vinařením v malém, dle rad mého známého vinaře nic nenechávám náhodě a od narašení a nárustu 5 listů začínám s postřiky na peronosporu a oidium a to v intervalu nejdéle 14 dnů, jestliže je tlak, tak i po... celý příspěvek >
Botritis cinerea, 25.9.2014
Dobrý den.Jak lze dobře rozeznat Botritis cinerea-plíseň šedou?Dočetl jsem se, že při napadení hroznů při teplém a suchém počasí vzniká plíseň šedá, která je žádoucí a vzniká botritický výběr vysušováním napadených bobulí a déle plíseň šedá... celý příspěvek >
Roubování kiwi, 8.5.2014
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s přeroubováním kiwi?Cca před 10 lety jsem dostal od švagra rostlinku kiwi.Ještě nikdy nerodilo.Nechtěl bych ho zlikvidovat, protože pěkně vyrostlo.Napadlo mě ho zkusit přeroubovat nějakou samosprašnou odrůdou.Kdy je... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 14.4.2014
Nic nebudu riskovat, již nízký mráz -1,5°C před 4 dny mě spálil narašené pupeny ve fázi nazval bych to před rozvinutím listů.Od kamaráda mám netkanou textilii, kterou používají v JZD na zakrývání a rychlení brambor.Tak uvidíme.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika