Příspěvky uživatele - 26.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
el. pila Narex vs Dolmar, 27.3.2009
Díky všem za odpovědi, obě pily jsou určitě kvalitní, ale nakonec jsem se rozhodl pro Narex. Co se týká motoru kolmo k ose, mám podobný názor jako AB, ale porovnávat nemohu. Díky David Č.
Lukon Glads, 11.2.2009
U Lukonu jsem objednávala zatím 2x, na jaře hosty se kterými jsem byla velmi spokojená a na podzim jsem měla s kolegyní opravdu velkou objednávku většinou cibulky a byla jsem opět velmi spokojená, nic nechybělo, cibulky krásné velké, čisté, i dodávka... celý příspěvek >
Loropetalum, 15.9.2008
Zajímalo by mě jak se tento stromeček pěstuje, viděla jsem ho u Bakkera a moc se mi líbí. Bydlím v 600m.n.m, a nerada bych o něj v případě že si ho koupím přišla. Díky za rady.
podnože M9 a MM106, 19.7.2008
Dobrý den, pořídila jsem si jabloň James Grieve Red MM106 zákrsek, čtvrtkmen a prosím o radu jak jí zastřihávat aby rostla ve správném tvaru a hlavně aby nesla hojdě a dobré plody. Za pomoc předem děkuji. Anna picková
Jahoda Giganta, 27.6.2008
dobrý den Velmi varuji, před touto firmou na udajné adrese www.domicad-cz.com objednal jsem si u nich 5 sazenic jahod popínavých přišlo mi jich 6 ve špatném stavu a čtyři se neujaly.Když jsem je reklamoval jako doporučený dopis ani je nevyzvedli a... celý příspěvek >
malí brouci na vlhké zdi, 27.4.2008
Doma se mi začali objevovat na vlhkých místech na zdi malí černí, asi 2mm velcí brouci se 2tykadlama.Teď se hodně rozlezli i jinde v bytě a nevím, jak se jich zbavit, ani co je to zač.Nikde jinde se nevyskytují, jen na zdech, kde je vlhko.Pravidelně... celý příspěvek >
Nedozralé nektarinky, 5.4.2008
Mě napadá jen to, zda vedlejší stromy jsou stejná odrůda. Pokud ne, nebo to nevíte, tak Vaše odrůda vyžaduje teplejší stanoviště, ale je to jen laický názor. Nezapomínejme, že nektarinky jsou velmi náročné na oblast pěstování-náročnější než... celý příspěvek >
Vertikutátor nebo provzdušňovač? Poradte prosím, 31.3.2008
Potřebujeme dát dokupy trávník, kde je i mech. Co tedy mám koupit? Vertikutátor nebo provzdušňovač? Už jsem z toho blázen tak mi prosím poradďte. Na mech jsem koupila anti-mech, dál hnojivo na trávník. Jak máme postupovat at neudělám botu a nemusím... celý příspěvek >
stromková hortenzie, 16.3.2008
Prosím o radu dostala jsem stromkovou hortenzii a nevím kam s ním, zda do volné země nebo do květináče, jak bude velká, kam s ní na zimu a tak. Budu ráda za každkou radu
hlavoš, 16.3.2008
Zná někdo z vás stromek se jménem hlavoš? Pokud ano prosím o návod k pěstování.
jakobinea, 14.3.2008
Tak jsem ji našla na stránkách www.week.cz téma co nám právě kvete a strana 40, ani s tím c nemůžu nic najít.
jakobinea, 14.3.2008
Na netu jsem narazila na květinku které říkají jakobinea ale bohužel o ní nemoho sehnat další informace, nevíte někdo o jakou kytičku se jedná?
hořcový stromek, 13.3.2008
Poradte mi co tímto stromečkem. Mám ho z lonského roku, krásně mi narostl, sestřihla jsem ho a přezimoval v chladnější místnosti. Ted ho mám asi 3 týdny v bytě, krásně obrazil ale ted se ty větvičky podivně kroutí, mám je ostříhat? Je mi ho líto... celý příspěvek >
bugénvilea (Bougainvillea glabra), 4.3.2008
Vloni jsem si koupila bugénvileu, přes léto krásně narostla, na zimu jsem ji dala do chladné světlé místnosti, občas zalila.  Ted jsem ji přenesla do tepla a začínají rašit lístečky, ale zdá se mi že velmi velmi pomalu, dokonce jsem musela část... celý příspěvek >
Lukon Glads, 21.2.2008
Prosím o názor o zahradnictví Lukon Glads, mám objednané hosty tak bych ráda věděla jak je kdo spokojený. Díky
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika