Příspěvky uživatele - 187.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 4.5.2014
Dobrý večer, díky za reakci. V současné době je kmínek vysoký cca 95 cm. Jaká výška by dle vás byla optimální? Marta
Škůdce na jabloni, 3.5.2014
Dobré ráno, červíci obráni.  Někteří bohužel šli i s listama, ale nebylo jich moc. Díky za rady. Marta
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 29.4.2014 Obsahuje fotku
Obr. 3
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 29.4.2014 Obsahuje fotku
Obr. 2
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 29.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, broskev je ostříhaná a přichází na řadu meruňka Bergeron. Poradíte mi prosím, jak ni? Hezký den Marta
Škůdce na jabloni, 29.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, nechci zakládat nové vlákno, vložím tedy svůj obrázek do již existujícího. Sotva začala rašit nově vysazená jabloň Rubínu, hned se nám v ní usadili malí červíci - viz. foto. Fotka je zvětšená, červíci mají cca 4 mm. Stačí napadené lístky... celý příspěvek >
Řez nové broskve, 29.4.2014
Dobrý den, děkuji všem za přínosné rady. Větvičky jsem nakonec ještě zakrátila na nižší očka s výjimkou té nejslabší a té s obrostem druhého řádu. Všechna spodní očka na vnější straně větve jsou zřejmě vlivem přepravy vyslepena. Korunka začíná... celý příspěvek >
Řez nové broskve, 24.4.2014
Dobrý den, děkuji za rady, provedu dle vašich instrukcí :-) Ještě mě tak napadlo, že jsem stromek nezastříhla souměrně do jedné výšky, jak výše naznačoval Standa. Měla bych to ještě upravit? Mějte hezký den M.
Hrušeň Clappova, 24.4.2014
Dobré ráno, dám na vaše doporučení a rozhlédnu se po Konferenci na kdouli. Pokusím se ji sehnat ještě nyní. Nejsem si však jista, zdali v okolí najdeme vhodného opylovače. Kdy případně lze do koruny naroubovat druhou odrůdu? Ze střihu... celý příspěvek >
Řez nové broskve, 22.4.2014 Obsahuje fotku
Obr. 3
Řez nové broskve, 22.4.2014 Obsahuje fotku
Obr. 2
Řez nové broskve, 22.4.2014 Obsahuje fotku
Dobré dopoledne, tak jsem se do toho o Velikonocích pustila :-) V příloze posílám výsledek. Je to můj první stromek v životě, který jsem ostříhala, mohla bych vás poprosit o korekci? Nechala jsem tam i jednu větvičku druhého řádu, protože níže jsou... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 22.4.2014
Dobrý den, ještě jednou moc děkuji za všechny přínosné informace. Vypadá to, že Clappovka to má u nás doma "spočítané" a přesadíme ji na sousední mez nebo na větší zahradu rodičů. Máme maličkou zahrádku, velký strom by se nám sem nevešel. Teď... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 19.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, bydlíme u Českých Budějovic v nadmořské výšce 515 m n. m. Uvítala bych u stromu méně bujnější růst - šířka budoucí koruny cca 3 m. Díky mojí nepozornosti jsem koupila bohužel stromek na semenáči.  S ohledem na pozdní nástup do... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 18.4.2014
Pane Vysloužile, děkuji za informaci. Jakým způsobem byste dle svého uvážení upravil v současné době korunku hrušně? Děkuji. M.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika