Příspěvky uživatele - 248.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Druhy kaktusů, 11.4.2014
Mammillárek jsou stovky, pokud jste to někde koupila, bude to běžný druh. Spousta odrůd si je navzálem velmi podobná.           Lída
Jak zlikvidovat žrouta trávníku?, 11.4.2014
Jo jo, popenec, už se tady o něm psalo. Mrkněte na rady, dvouděložný je, ale mám dojem, že se tu psalo, že je hodně odolný...    Lída
Tuje smaragd vůbec nerostou, 11.4.2014
Tazatelka o druhu půdy nic nepíše. Stagnace může být způsobena i tím, že se sice zalévalo často, ale málo a voda nevsákla až ke kořenům.  Lída
Štěňátko fenečku novofudlanského psa - zvětšení srdíčka, 10.4.2014
Nebrala bych. Měla to ke konci života moje fenka, jenže v 15ti letech. Jen byste si na štěně zvykli, platili léky a veterinu a za pár měsíců se s ním těžko loučili, až by umíralo. K životu to není, jen lze nějaký čas udržovat stávající... celý příspěvek >
Pokus o skalku v brehu, 10.4.2014
Zídka by byla pěkná. Také by šlo aspoň v polovině svahu udělat terásku, třeba nepravidelnou, a tím svah rozdělit na dvě části...         Lída
Lesknice rákosovitá, 10.4.2014
Ano, nevím, jestli ji proroste (ale tipla bych, že ano), minimálně poroste pod textilií dál až narazí na nepatrnou dírku nebo okraj. U mne ji trochu usměrnil až sklolaminát.        Lída
Co mě to žere květák ve skleníku?, 9.4.2014 Obsahuje fotku
Možná osenice, platí na ni dusíkaté vápno.  Lída
Tuje smaragd vůbec nerostou, 9.4.2014
ps - mám "smaragd" v záhoně, zjara 2008 měl cca 40cm a teď (za 6 let) má tak 2,5m.          L.
Tuje smaragd vůbec nerostou, 9.4.2014
Ještě mne napadlo, když tu čtu o zálivce - sice jim stačí jednou týdně, ale musí se pořádně, aby voda vsákla do hloubky ke kořenům (asi jako ovocné stromky)...           Lída
Pokus o skalku v brehu, 9.4.2014 Obsahuje fotku
Navíc, pokud se tam dají nějaké kameny, keříky nebo traviny, tak se v místech sázení utvoří takové kapsičky - plošinky, a při osázení svahu na těch teráskách bude kůra držet a zbytek porostou rostliny... L.
Pokus o skalku v brehu, 9.4.2014
Sundala bych folii, položila bych sem tam vodorovně do pruhů jakékoliv suché větve, aby bránily sjetí mulčovací kůry dolů. V té kůře se pohledově ztratí. Až bude svah ozeleněný, rostliny ho pokryjí, větve se dají pryč a kůra se buď doplní, nebo se... celý příspěvek >
Kdo pozná vodní rostlinu?, 9.4.2014
Měla jsem ji normálně na záhoně, jen chce trochu vlhko.       Lída
Jerab moravsky, 9.4.2014 Obsahuje fotku
...a ještě tenhle...
Jerab moravsky, 9.4.2014 Obsahuje fotku
Ten druhý:
Jerab moravsky, 9.4.2014 Obsahuje fotku
Fotky listů:
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika