Příspěvky uživatele - 248.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky + cibule?, 16.4.2014
Ne.
Pestovani kvetaku - poprve, 16.4.2014
Květák do volného záhonu až po zmrzlých, zatím si ho můžete nakelímkovat, aby zesílil. Zalamování listů znamená, že když se tvoří růžice, nemělo by na ni svítit slunce, protože pak žloutne a řídne- proto se některé větší listy nalomí směrem do... celý příspěvek >
Poznáte rostlinku?, 16.4.2014
Až teď jsem koukala na stránky Krak.zahr. a je fakt, že u nich na obrázku rostlina vypadá úplně jinak, než ta vaše. Pošlete jim mailem fotky, ať vám odpoví oni, co vám to vlastně poslali.     Lída... celý příspěvek >
Poznáte rostlinku?, 16.4.2014 Obsahuje fotku
A nemohlo by to být tohle?           Lída
Poznáte rostlinku?, 16.4.2014
Také mne napadla, ale má lístky bez chloupků, širší a jinak žilky na listech.   Lída
Poznáte rostlinku?, 15.4.2014
Oni tam píšou maroránka + dobromysl (což = oregano). No ale vonět by to mělo všechno, majoránka, tymián i dobromysl (oregano)  ...        Lída
Hybrid švestkomeruňka, 15.4.2014
Wendy, mrkněte se tady na vlákno "určení odrůdy staré slivoně 2", jestli to je ona. V plné zralosti si ji pamatuji víc červenofialovou (je to tam ale v textu psáno) a větší - byla jak dvě velké švestky... Jinak ji mívá v nabídce... celý příspěvek >
Poznáte rostlinku?, 15.4.2014
Kamarádka ji má na skalce, tvrdí, že to má tymián. Můj tymián je jiný, ale nikdy jsme to neřešily, jsme spokojené každá se svým.   Lída
Neznama květina, 15.4.2014 Obsahuje fotku
Pane Josefe, třeba takováhle, že?         Lída
Hybrid švestkomeruňka, 15.4.2014
Wendy, a nejedná se o Victorii? Už se tady o ní psalo, sháněli ji... Tchýně ji mívala na dvoře... velké plody (i velký strom), koncem léta, jen se pila...  Lída
Je to muchovník?, 15.4.2014 Obsahuje fotku
On jeden keř k jídlu stačí, pokud nechcete zavařovat. Mám A.lamarckii (A.alnifolia je sladší) a většinou to ozobáme přímo z keře... Mňam!    Lída
Je to muchovník?, 15.4.2014 Obsahuje fotku
Muchovník to je určitě. Může to být nějaký kultivar, který má širší okvětní lístky. Nebo jse na netu našla A.bartramiana, který má květ tomu vašemu opravdu hodně podobný. A plody má také jedlé, jen o kvalitě nic nepíší. Viz přiložené... celý příspěvek >
Maliník - nedaří se pěstování, 15.4.2014
Zkuste jim na léto dát nastýlku z posekané trávy. Než jsem ji začala dávat, tak mi také zkomíraly. V přírodě rostou v trávě...   Lída
Jakou popínavku vybrat na obrost torza stromu?, 15.4.2014
Ony aronie roubované jako stromek nemají dlouhou životnost i bez brslenu. Keřové žijí mnohem déle.           Lída
Šrucha, 15.4.2014
Malinká šrucha jsou malinké špičaté tučné lístečky (jakoby masité jehličky)... Nemusí se ani předpěstovávat, stačí vyset ve druhé polovině dubna na povrch záhonu tak, aby vzešla až kolem... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika