Příspěvky uživatele - 60.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mini-orchidea - roste mi na konci odkvetlého stonku nová rostlinka?, 25.10.2009
Mám takhle z tzv. keiki vypěstovaných více rostlin, když má kořínky alespoň těch 5 cm, ale radši víc, odstřihnu i s kusem stvolu, který slouží jako opora. Sázím do kůry s dobrou drenáží a funguje to dobře. ZK
Pěstování orchidejí, 6.7.2009
Rozhodně nesouhlasím. Na starém šlahounu po skutečném odkvetení (tzn když nevidíte pupeny) už žádné květy nevykvetou a šlahoun začne pomalu usychat. Rozhodně ustřihnout, aby ho rostlina zbytečně nevyživovala a nevysilovala se.
jak se zbavit krtka, 3.12.2008
Poradím to, co jsem kdysi četl v této rubrice. Z novodurové trubky průměr 50 mm, jsem si nařezal asi 5Oti cm kusy. Z hliníkového plechu (aby byl pevný, ale dal se tvarovat), jsem si vystřihnul kolečka, menší než průměr trubky a vytvaroval je, aby... celý příspěvek >
Svraštělka javorová, 4.8.2008
Děkuji za odpověď. Někde jsem se dočetl že je to nebezpečná nákaza a napadené stromky je potřeba odstranit. To jsem rád že to není až tak hrozné. Po těch přípravcích se podívám a listí zatím moc nebude, takže to nebude problém všecko shrabat.
Svraštělka javorová, 3.8.2008
Na mladém stromku javoru na listech jsou černé skvrny, je to asi rhytisma acerinum - svraštělka javorová. Jak mám stromek ošetřit? Zatím jsem nesehnal přípravek proti této houbě. Lze použít libovolný fungicid?
co je to vlastně krtek?, 10.2.2008
Taky jsem býval lidumil a nosil živé krtky přes silnici, cca 50 m do pole. Pak mi ale došlo, že na poli žádné krtince nejsou a mě na zahradě neustále přibývaly. Až mi kdosi řekl, že krtek si své teritorium pamatuje a vrací se. Dnes už budu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika