Příspěvky uživatele - 227.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cerpadlo a vyssi tlak, 19.9.2014
Na filtracii mam, ale toto ide mimo filtracie. Filtracia pouziva 1kw cerpadlo, toto je 370w, nechcel som pustit to silnejsie do vymenikov, lebo mi bolo jasne, ze taku priepustnost nemaju. Ale vdaka za reakciu, vnukli ste mi jednu myslienku. Inak ako... celý příspěvek >
Cerpadlo a vyssi tlak, 19.9.2014
Zdravim. Namontoval som tepelny vymennik na ohrev vody z plynoveho kotla. Po zapnuti cerpadla je prietok vody vyrazne nizsi. Je jasne ze cerpadlo pracuje proti vacsiemu odporu s vyssim tlakom. Aky je tam tlak zatial neviem, musim namontovat tlakomer.... celý příspěvek >
Agzat nestartuje, 24.4.2014
Dakujem velmi pekne. Popozeram a vymeni. 
Agzat nestartuje, 24.4.2014
Agzat jm4-002
Agzat nestartuje, 24.4.2014
Pred dvoma tyzdnami mi isiel az po kultivatorovani mi z nicoho nic motor prestal ist a nastartoval az ked som vybral sviecku a po 5 minutach nastartoval a teraz uz vobec nic
Agzat nestartuje, 24.4.2014
Aj tyristor som uz vymenil a nestartuje
Agzat nestartuje, 24.4.2014
Prosim neviem si uz rady. Agzat vobec nechce nastartovat. Vymenil som uz vzduchovy filter, karburator,sviecku, palivovy kohut aj hadicku a stale ani nechytne.Z vyfukubbiely dym ide, sviecka mokra aj s olejom. Prosim pomozte mi. Dakujem.
Hybrid švestkomeruňka, 15.4.2014
No ked sa nedá odolať.Takže toho roku som  zasadila Percocu, v jeseni Melitopoľskij, a pred 2rokmi    Aprimiru a Angeleno.No a tiež Althanovu, lebo stará je už stará a treba ju nahradiť.Oulinská mi už 2x vyhynula, škoda.A zabudla som... celý příspěvek >
Hybrid švestkomeruňka, 15.4.2014
Milujem jostu.Jediná starosť ktorú som kedy s nou mala bola že som nestíhala oberať.Je kyslastá.ale osvieži všetky koláče.
Pivoňky - zmlazení?, 27.12.2013
Nádhera, blahoželám.N.K.
Ktorý výkon pily je lepší: 1) 2,1KW s 45,7cm3 alebo 2) 2,2KW s 42,4cm3, 15.4.2013
Zdravím chem sa spýtať ktorá z pil 1 alebo je vykonovo lepšia.
Angrest - stihle vreteno, 28.10.2012
Dakujem za odpoved, skúsim to, mám dvojročné ktoré sa tvária, že sa ich rast netýka, nie sú veľmi spokojné, ale je fakt, že som ich doteraz nestrihala.Striháte kedy?
Kosatce, 6.7.2012
Poradíte mi prosím, kedy zasadiť kosatce a čo potrebujú, ako sa o ne starať?N.K.
Pivoňky, 5.5.2012
Nakupila som pivonky, vysadila,chytili sa, ale práve mi jednu manžel vykosil.Myslíte že sa spamatá, môžem s tým niečo spraviť?Taká som naštvatá, že to ťažko opísať.
Vari únik oleja, 12.2.2012
aj ja som nad tym rozmyslal dakujem za radu :)))
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika