Příspěvky uživatele - 39.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký škůdce mi ničí broskev?, 8.7.2015
Děkuji všem za rady. Pirimor mám koupený, postříkám hned jak přestane pršet. V době delšího sucha postříkávám celý trávník, tedy i pod stromky. A co se hnojení týče, 2x za sezónu rozhodím po zahradě hnojivo na ovocné stromy a drobné ovoce.
Jaký škůdce mi ničí broskev?, 7.7.2015
A ti černí brouci?  Nemají tmavé krovky s červenými tečkami. Je to taky měkký brouk, jako ta larva. A pokud tedy provedu postřik Pirimorem, neznehodnotím plody?
Jaký škůdce mi ničí broskev?, 7.7.2015
To vážně nejsou slunéčka. Jsou to měkké oranžové larvy, dosti podobné larvám mandelinky bramborové.
Jaký škůdce mi ničí broskev?, 7.7.2015 Obsahuje fotku
Foto č. 6
Jaký škůdce mi ničí broskev?, 7.7.2015 Obsahuje fotku
Foto č. 5
Jaký škůdce mi ničí broskev?, 7.7.2015 Obsahuje fotku
Foto č. 4
Jaký škůdce mi ničí broskev?, 7.7.2015 Obsahuje fotku
Foto č. 3
Jaký škůdce mi ničí broskev?, 7.7.2015 Obsahuje fotku
Další foto.
Jaký škůdce mi ničí broskev?, 7.7.2015
Mám nafocené i larvy a brouky. Mám však problém s vložením fotek. Ze šesti, které zde manžel vložil, se objevila pouze jedna. Pokud poradíte jak, pokusím se vložit i další fota.
Jaký škůdce mi ničí broskev?, 7.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer všem. Po delší době opět spěchám pro radu. Dnes jsem objevila na broskvoni Redhaven oranžové larvy a černé brouky. Listí je okousané a lepkavé až slizké. Na plodech se objevují tmavé, téměř černé fleky přes půlku plodu. Ovoce začalo... celý příspěvek >
Předčasné sázení brambor a vysévání semínek, 31.3.2015
Sázela jsem fazolové lusky AIDAGOLD a na sáčku je skutečně vyobrazeno, že se sejí do volné půdy až v 5. a 6. měsíci. Moje chyba, ale ještě mi jich v sáčku dost zbylo, takže budu dle potřeby sít znova.
Předčasné sázení brambor a vysévání semínek, 31.3.2015
Tak mám koupenou fólii a dle rady záhony zakryji až po velikonocích. A raději jsem přibrala novou zimní sadbu brambor. Počkám až přejde zima a nasadím znova, místo ještě mám. Pokud vyrostou všechny, zásobím příbuzenstvo.
Předčasné sázení brambor a vysévání semínek, 31.3.2015
Díky za radu, běžím koupit netkanou textílii a nějaké kameny na zatížení také najdu.
Předčasné sázení brambor a vysévání semínek, 31.3.2015
Ne, určitě nepůjdu vyrývat brambory, ale pokud by hrozilo, že v zemi v tomto počasí shnijí, půjdu pro jistotu koupit sadbu novou, pokud ještě mají mojí odrůdu. Taktéž semínka. Příspěvek trochu ironický, ale i tak za něj děkuji.
Předčasné sázení brambor a vysévání semínek, 31.3.2015
Zdravím všechny zahradkáře. Byla jsem velmi nedočkavá, a protože bylo u nás jaro v plném proudu, zasadila jsem 24. 3. 2015 brambory rané i pozdní. A také jsem vysela na záhony kedlubny (modré i giganty), ledový salát, fazolové lusky, hrášek,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika