Příspěvky uživatele - 165.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012
U mě to určitě postřik nezpůsobil, protože jsem letos ještě ani jednou nestříkala. Nemohlo se to udělat tím, že rajče zmoklo a pak na něj hned pralo slunce, tak se ten vrchní lístek spálil a je to vidět až teď, když trochu povyrostl? Takto je to jen... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 25.7.2012
Mirku, díky. To je super, že jsou tu takoví rychlí rádci
Rajče - plíseň startuje, 25.7.2012 Obsahuje fotku
Tak nevím, jestli je tohle plíseň. Můžete mi někdo poradit? Je to zatím jen na jednom listu, na rostlině úplně nahoře.
Cuketa kvete, ale neplodí, 23.7.2012
Dobře, dobře, už ji běžím utrhnout...
Cuketa kvete, ale neplodí, 23.7.2012
Fakt už ji mám utrhnout? Má sotva 30 cm z té delší vnější strany. já myslela ještě tak 10 cm. A nemůže to být tedy tím, že ty ostatní žloutnou, když tam je jedna větší?
Cuketa kvete, ale neplodí, 23.7.2012 Obsahuje fotku
Také mi cuketky vyrostou 10-15 cm, že už si myslím, ta bude dobrá, ale pak začne žloutnout špička a je to v čudu. Rostlinu mám nááádhernou, ale zatím jen jednu utrženou cuketu, teď bude teprve druhá. A další už opět žloutne :-( Zdá se mi, že... celý příspěvek >
Co je tohle za rostlinu?, 21.7.2012
Já si myslím, že je to ibišek (čínská růže). Květ vydrží myslím 1 den.
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 20.7.2012
Může se místo cukru dát med? Nebude se to kazit?
Sklizeň rajčat 2012, 19.7.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem ty moje rajčátka vyfotila a jsem zvědavá, co vy na to. Některé mi totiž přijdou víc jako vajíčko, jiné zase hruštičky :) Vybarvovat se ještě nezačaly. Sama jsem zvědavá, co vlastně mám
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 18.7.2012
Tak já tedy raději k tomu ještě něco přidám, jablka mám a něco ještě dokoupím. Díky
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 18.7.2012
Myslíte, že by ten pečený čaj byl dobrý jenom z rybízu? Tedy bez dalšího jiného ovoce.
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
Děkuji, zkusím ho i na houby. Na ty řezy tedy zkusím sterilovat jen 15 minut. Snad to bude ok.
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
Tento recept se mi líbí. Myslíte, že ho mohu použít i na řezy z hadovek? Dostala jsem jich plnou a bednu a určitě je nesníme :)
Sklizeň rajčat 2012, 17.7.2012
No, to bych měla radost... zatím se ale ještě hruštičky nevybarvují... tak to bude překvapení :)
Sklizeň rajčat 2012, 17.7.2012
No tak to jsem tomu dala... :D
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika