Příspěvky uživatele - 101.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 23.3.2014
Neodsudzujem ani sa nepohoršujem nad nikým, kto chemicky ošetruje proti Monílii, s ktorou má u marhúľ problémy. Preto na provokácie p.Petra, ktorý už celé roky s obľubou prekrucuje moje slová, neodpovedám. Iba sa usmievam. V zhode s názorom pána... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 23.3.2014
Mám v Senici tiež vysoko hladinu spodnej vody, po tejto zime však výrazne menej. Pôda je úrodná, hlinito-ílovitá. Na jeseň som dával granuľovaný kravský hnoj a cez zimu na povrch pôdy drevný popol. Jarné hnojenie síranom amonným môže byť dobré.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 23.3.2014
V búdke sa môžu usadiť aj osy či včely. V každom prípade pravideľné čistenie búdok výrazne zvyšuje návštevnosť vtáctva a frekvenciu hniezdenia. Potvrdí Vám to ktorýkoľvek ornitológ.
Problém pri skladovaní Granny Smith, 23.3.2014
Mňa skôr u plodov G.S. pána Miroslava zaujala netypická farba šupky. Keby nebolo veľkých lenticel, neuveril by som, že na jeho snímkach ide o nádherne zelené jablko Granny Smith. Podobne farebné G.S. mal aj p.Mirek v Břeclavi. Pre p.Miloše: Asi... celý příspěvek >
Roubování ze stromu na strom, 23.3.2014
Ananasku zoženiete aj na Znojemsku- napr. hneď za mestom smerom na Jihlavu- v starej záhrad. kolónii. Pozor na infekciu šarkou u starých stromov! Teraz vrúbľovať zo stromu na strom neodporúčam, nádej na ujatie je minimálna, aj keď použijete systém... celý příspěvek >
Problém pri skladovaní Granny Smith, 23.3.2014
"Právě teď začíná Topaz, Orion a Sírius." Kde prosím? Pod Tatrami? Ak je to v Juhomoravskom kraji, tak tomu neuverím. Možno snád v kamennej pivnici zasypanej niekoľkými metrami zeminy. V r. 1979 cez leto som koštoval "Švýcarské oranžové" a dokonca... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 23.3.2014
Vysílenie stromu a nedostatok asimilátov z titulu masívneho rozmnoženia vošiek môže byť jednou z príčin horšieho prezimovania, ale ja si myslím, že hlavnou príčinou stavu broskýň po teplej a suchej zime nie je januárový mrazík či disharmónia výživy,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika