Příspěvky uživatele - 32.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá skalice ano či ne?, 20.3.2014
Dobrý den, vloni jsem dávkovala do bazénu modrou skalici 3g/m3, jednorázově (CuSO4 se nerozloží ani nevypaří, takže při opakovaném dávkování by se v bazénu kumuloval do nebezpečně vysokých koncentrací). V kombinaci s UV lampou nebyl... celý příspěvek >
Kočka čurá na skalku, 11.3.2014
Bože, já jsem trdlo. Náš PES se na opepřené skalce válel, ale možná též ušetříme za protikl횡'tový přpravek :-)
Kočka čurá na skalku, 10.3.2014
Skalku jsem hojně popepřila, ale náš se se v tom v pohodě válel. Tudíž jsem trochu skeptická :-)
Kočka čurá na skalku, 4.3.2014
Děkuji všem za rady. Nevadí mi smrad ba ani hovínka sama o sobě (doma máme taky kočky), ale mám obavu, že rostlinky na skalce by zalévání kočičí močí nemusely vydržet. Kdyby kočka (kocour) rovnoměrně využíval/a celou zahradu, nic proti tomu.... celý příspěvek >
Kočka čurá na skalku, 4.3.2014
je tam čisťoučký teplý písek (jižní strana u stěny domu). Jak zaplašit cizí kočku? Na chalupu jezdíme jen občas. Děkuji za rady.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika