Příspěvky uživatele - 233.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za keř?, 16.3.2014
Vzhledem k Dášou uvedené výšce keře to nejspíše nede Havlisem (i jinde) novšji prodávaná odrůda Sam, ale původní vzrůstný druh - tavolníkovec jeřábolistý - Sorbaria sorbifolia (dříve byl uváděn - podle vědeckého názvu - jako JEŘÁBNÍKOVEC jeřábolistý... celý příspěvek >
Zkrácení příliš vysokého stříbrného smrku, 16.3.2014
Nejsem velký příznivec takovéhoto zakracování jehličnanů, ale když to jinak nejde... Stříbrný smrk bývá svýn kořenovým systémem podstatně lépe ukotven v zemi, než "obyčejný" smrk ztepilý: smrky stříbrné se vyvracejí podstatně méně často, než... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 16.3.2014
Jsem přesvědčen, že jde o t. j. - S. s. (zkratky českého a vědeckého jména). Další návštěvníci jistě doplní další písmenka.  Josef. (Poznámka: zatím 33 návštěv a žádná reakce).
Určení keře - podobné Parrotiopsis jacquemontiana, 20.3.2013
S parociovkou nemám osobní zkušenost, nevzpomínám si, že bych ji někdy potkal. Takže jsem si ji musel vyhledat. A podle vašeho popisu a fotek mne - podobnými květy (ale bez tak výrazně vystouplého středu) a vrásčitými listy - napadl růžovec... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika